adcov.com

Jak Śledź plan Weight Watchers Flex

Po Weight Watchers Flex Plan może być stosunkowo proste i efekt metoda odchudzania. Plan oferuje wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania, odmiany, planowania i wysiłku, aby zachęcić utraty wagi lub konserwacji. Na planie Flex można jeść żadnego jedzenia, które chcesz jak najdłużej pozostać w spersonalizowanej cel codziennych punktów.

Instrukcje

1 Oblicz swoje punkty. Aby obliczyć sumę punktów dziennego dla planu Flex będzie trzeba najpierw się ważył na spotkaniu Weight Watchers. Quiz jest w Weight Watchers "Pierwsze kroki" przewodnik, który pomoże Ci obliczyć niezbędne codzienne punktów. Wystarczy odpowiedzieć na pytania na temat quizu i dodać do siebie sumy, aby określić punkt dziennego spożycia na planie Flex. Jeśli masz bardzo aktywną karierę otrzymasz więcej punktów, a istnieją również inne czynniki, w quizie, który podniesie i czy obniżyć poziom punktów. Jeżeli jesteś matką farmacja upewnij się, aby dodać dodatkowe 10 punktów do dnia, aby ułatwić potrzeb Twojego dziecka.

2 Jedz odpowiednie porcje. Kontrola część jest bardzo ważnym czynnikiem w codziennych nawyków żywieniowych. Zmierzyć lub zważyć jedzenie, aby zagwarantować, że nie będzie więcej lub mniej, niż powinieneś dostać się do punktów liczysz. Istnieją również wskazówki w "Getting Started" instrukcji, które pomogą Ci określić części, gdy nie masz dostępu do narzędzi pomiarowych. Ponownie sprawdzić swoje wielkości porcji okresowo. Mają one tendencję do wzrostu z upływem czasu.

3 Jedz różnorodne żywności codziennie. Może to pomoże w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Owoce i warzywa powinny być punktem posiłków. Obejmują co najmniej 5 porcji owoców i warzyw lub w posiłków dziennie. Całe ziarna są bogate w witaminy, minerały, błonnik i innych substancji ochronnych. Upewnij się, aby sprawdzić etykiety dokładnie zidentyfikować całe ziarno, pokarmy bogate. Dietę, która jest bogata w produkty pełnoziarniste może zmniejszyć ryzyko chorób serca, a być może niektóre cancers.Include jedną lub dwie porcje białka dziennie, aby utrzymać swój poziom energii. Chude kawałki mięsa daje większą wartość dla punktów, z których korzystasz.

4 pić mleko o niskiej zawartości tłuszczu i wody. Produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu dostarcza białko, cynk, ryboflawina, witamina D i wapń. To 2 porcje mleka i przetworów mlecznych każdego dnia. Jeśli jesteś nastolatkiem lub ponad 50 porcji mleka zwiększy się do 3, aby dostarczyć swoje zwiększone zapotrzebowanie na wapń. Gotowanie najmniej sześć szklanek wody dziennie. Woda jest niezbędna do niemal każdej reakcji chemicznej w organizmie, a także pomaga utrzymać się nawilżona i czuje się dobrze.

5 Upewnij się, aby skorzystać. Bycie aktywnym ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym utrata masy ciała, poprawę nastroju, zwiększenie poczucia własnej wartości, niższe ryzyko zachorowania lub zgonu z powodu chorób serca, regulacji ciśnienia krwi, zdrowych kości, mięśni i stawów, a niższym ryzykiem raka i cukrzycy typu 2 . Weight Watchers przypomina, że ​​bierzesz udział w jakiejś formie aktywności przez 30 minut co najmniej 3 razy w tygodniu na samopoczucie i konsekwentny odchudzania.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem planu jedzenia, jeśli jesteś poważnie nadwagę lub masz chorobę przewlekłą skontaktować się z lekarzem.