adcov.com

Jak skontaktować się z lekarzem w leczeniu depresji

Według National Alliance na choroby psychiczne, depresja dotyka około 15 milionów dorosłych roku. Niektórzy reaguje na terapię, jak również innych procesów obróbki, takich jak zmiana diety i ćwiczeń fizycznych. Czasami środki te nie są wystarczające, i potrzebna jest pomoc medyczna. Depresja może reagować bardzo dobrze do interwencji medycznej, i istnieje wiele zasobów, które pomogą Ci znaleźć leczenia, czego potrzebujesz.

Instrukcje

1 prosimy skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Twój lekarz rodzinny może albo oceny za depresję i przepisać odpowiednie leki lub skierować do lokalnego psychiatry, który może. Twój lekarz rodzinny powinien także wykluczyć wszelkie choroby, które obejmują jako objaw depresji, takie jak zapalenie wątroby typu C (HCV). W przypadku, o którym mowa psychiatry, upewnij się, że twój lekarz rodzinny jest w planie leczenia depresji, jak ona będzie w stanie doradzić innych dostawców zdrowotne dolegliwości, które masz i leków, które można podjąć.

2 Skontaktuj się z lokalnym przychodnia zdrowia. Jest to dobry wybór, jeśli nie masz lekarza rodzinnego lub nie mają ubezpieczenia zdrowotnego. Wiele przychodnie zapewniają pomoc medyczną w przypadku depresji, a jeśli tego nie zrobią, mogą odnosić się do zasobu gminy, które wykonuje. Większość klinik społeczność zdrowia działają na podstawie skali przesuwnych i generalnie przystępne. Niektóre społeczności przychodnie zapewniają również leki na depresję za darmo lub po obniżonej cenie.

3 Zadaj znajomego lub członka rodziny, aby mieć swój adwokata podczas leczenia z depresji. Czasami się powołanie lekarza terminowej może być trudne, a badanie różnych opcji leczenia może stać się przytłaczające. Ktoś, kto jest w stanie pomóc może mieć duże znaczenie w pozyskiwaniu leczenie, które potrzebujesz.

4 Zbadaj programów szpitalnych w danym stanie, jeśli depresja jest zbyt poważne, aby funkcjonować. Możesz znaleźć pełną listę agencji zdrowia psychicznego w swoim stanie, klikając na link w sekcji zasobów. Wprowadzenie do programu stacjonarnego zwykle wymaga skierowania od lekarza. Niektóre programy szpitalne przyjmuje tylko pacjentów z ubezpieczenia, podczas gdy inni akceptują ludzi bez zdolności płatniczej.

5 Idź na pogotowie, jeśli myślisz o samookaleczeniu. Depresja może być stanem zagrożenia życia i powinny być traktowane jako takie.