adcov.com

Jak skonfigurować Home Spa

Jak skonfigurować Home Spa


Jeśli masz dość płacenia wysokich cen na lokalnym spa, należy rozważyć utworzenie spa startowej własnych. Zaproś kilku przyjaciół i mieć każdy wnieść kluczowy składnik do zakończenia przebudowy spa. Poprosić kogoś, aby obejrzeć swoje dzieci i zatrzymajcie się w jedno popołudnie relaksu i odprężenia.

Instrukcje

1 Wybierz prywatną lokalizację w swoim domu, aby przekształcić się w swoim spa. Jeśli masz bardzo duży pokój łazienka lub pokój dla gości, ustawić się Spa w nie. Wybierz motyw i zawierają pasujące ozdoby.

2 Ustaw oświetlenie. Umów oświetlenie w różnych miejscach pokoju, przy użyciu świec w polu leczenia. Użyj aromaterapeutyczne świece stworzyć spokojny klimat.

3 Podłącz odtwarzacza CD. Zakup muzyki klasycznej lub uspokajający do odegrania podczas swoich zabiegów spa. Zagłuszyć hałas otoczenia wewnątrz domu, poprzez skupienie się na muzyce.

4 Przygotuj miejsca, aby pomieścić swoją spa. Dołącz wygodne krzesła w pobliżu kąpieli stóp lub na relaks podczas zabiegów pracować. Ustaw tabelę z wszystkich składników i narzędzi niezbędnych do tworzenia własnych zabiegów i oczyszczanie. Umieść świeże, ciepłe ręczniki do twarzy w zasięgu ręki na stole.

5 Zdjęcie obszary leczenia. Obejmują narzędzia szorowania stóp w pobliżu obszaru pedicure wraz ze specjalnymi składnikami dodać do kąpieli stóp, takich jak miód, mleko kokosowe, soli Epsom lub mąki kukurydzianej. Dołącz inny zasobnik lub kosz z lakier do paznokci, zmywacz polskiego, separatory palców i pilniki do paznokci. Umieścić składniki maseczki w miskach na stole twarzy, w tym puste miski do mieszania.

6 miejsce sole do kąpieli i do kąpieli i duże ręczniki w pobliżu swojej wannie. Ustawić świece wokół wanny jeśli to możliwe, to poduszka kąpieli na jednym końcu komory.