adcov.com

Jak skoncentrować Qi Korzystanie medycyny chińskiej

Jak skoncentrować Qi Korzystanie medycyny chińskiej


Qi, wyraźne i zazwyczaj napisane jako "Chi" w świecie zachodnim, jest podstawową siła życiowa lub energia życiowa obecna we wszystkich rzeczach. Jest w nim wszystko, z powietrza, którym oddychamy na pająka po prostu spłukać do jego zagłady. Starożytna chińska mądrość głosi, że Qi przepływa przez wszystkie żywe istoty i że może być skupiony, wykorzystać i uzupełniane przez zastosowanie technik tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM). TCM jest dyscypliną, która używa starożytnej akupunktury i ziół w leczeniu ciała. Osoby z objawami takimi jak zapalenie stawów lub wysokie ciśnienie krwi może chcesz skupić swoje Qi; ale zwolennicy mówią, że nawet bardzo zdrowi ludzie będą z niego korzystać. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak skupić Qi.

Instrukcje

Zrozumieć Qi

1 Więcej informacji na temat starożytnego południka teorii ludzkiego ciała. To było fundamentalnym elementem tradycyjnej medycynie chińskiej od tysięcy lat. Qi uważa się przepływ przez korpus za pomocą systemu południka.

2 Kształcić się na zasadach teorii narządów Zang Fu. Tradycyjna medycyna chińska uważa, że ​​obniżony poziom Qi są wynikiem niedostatecznej Qi przepływającej przez narządy Zang Fu.

3 Dowiedz się więcej na stronie internetowej Energy Qi (patrz źródła poniżej).

Poprawić QI Korzystanie medycyny chińskiej

4 Porozmawiaj z wykwalifikowanego lekarza chińskiej medycyny. Wyjaśnić objawy stanu chcesz traktować tak szczegółowo, jak to możliwe. Koszt konsultacji jest stosunkowo tanie, ale koszt pierwszej wizyty wydaje się być droższe, ponieważ jest to na ogół bardziej intensywne niż kolejnych sesji.

5 Zapoznaj się z leków ziołowych nie mogą być używane, aby pomóc skupić Qi. Zapytaj swojego lekarza medycyny chińskiej, jeśli on lub ona może polecić konkretne suplementy należy przyjmować.

6 Weź walki klasy sztuki. Korzystanie sztuki walki to nie tylko ćwiczenia fizyczne - to jest psychiczne i duchowe, jak również. Wiele tradycjonaliści twierdzą, że podjęcie sztuki walki jest doskonałym sposobem, aby skupić swoje Qi.

7 Zapisz się na klasy Qigong. Te nie są droższe niż sztuk walki klas. Używają uświęcone chiński system łagodnych ćwiczeń skoncentrować Qi.

8 przejść na dietę. Twój lekarz medycyny chińskiej żywności może sugerować, które zwiększają Qi i pomocy w jej sprawnego przepływu przez ciało.

9 Pobierz chiński masaż. Na koszt wizycie chińskiego lekarza, specjalnie wyszkolony terapeuta może stymulować poszczególne części ciała, które ułatwiają lepszy przepływ energii Qi.

10 Rozważmy leczenia akupunkturą. Praktycy uważają, mogą one być wykorzystywane w celu odblokowania drożność południki i pozwala na pełne, nieprzerwanego przepływu Qi.

Wskazówki:

  • Odwiedź witrynę sieci Web Instytut Medycyny zlokalizować tradycyjny chiński ekspert w swojej dziedzinie medycyny, którzy mogą odpowiedzieć na Państwa pytania (patrz źródła poniżej).
  • Zgodne zmęczenie, zawroty głowy i ospałość może być objawem poważnych chorób. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią objawy lub dolegliwości powtórzone.
  • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek alternatywnej techniki medycznej, należy pamiętać, że wiele z nich nie zostało naukowo ocenione. Często jedynie ograniczone informacje na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności. Każdy stan i każda dyscyplina ma swoje własne zasady dotyczące sposobu alternatywnych lekarzy medycyny można profesjonalnie licencji. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić jednego, wybierz jeden licencjonowany przez uznaną organizację krajowego. Najpierw skonsultować się z podstawowej opieki zdrowotnej z dostawcą o decyzji. Trzymaj się z lekarzem poinformowany o alternatywnej techniki medycznej można podejmować.