adcov.com

Jak się zakwalifikować do Oregon Health Plan

Jak się zakwalifikować do Oregon Health Plan


Oregon ma plan opieki zdrowotnej, znany jako Oregon Health Plan, który obejmuje rodzin o niskich dochodach i dzieci. System ma na celu zmniejszenie obciążeń opieki zdrowotnej na najbardziej narażonych osób. Jednakże, system może być trudne w nawigacji. Wymagania zależą od poziomu dochodów i mogą być trudne do zrozumienia. Przed udaniem się do zastosowania w lokalnym biurze opieki społecznej, ważne jest, aby wiedzieć, jakie wymagania kwalifikacyjne i jakie formalności będą potrzebne do zakwalifikowania. Nie idź do tego nieprzygotowani.

Instrukcje

1 Przejdź do Oregon pomaga stronie internetowej wstępne przesiewowe. Oregon Pomaga to serwis, który jest zaprojektowany, aby ludzie o niskich dochodach dostęp do usług, których potrzebują, kiedy czasy się trudne. Mają program badań przesiewowych, które przed zada ci kilka podstawowych pytań dotyczących osób w gospodarstwie domowym, poziomu dochodów i wydatków, w tym kosztów leczenia. To jest bardzo ważne, aby odpowiedzieć na wszystko tak dokładnie, jak to tylko możliwe. Ta strona internetowa zawiera również informacje o innych programów państwowych, dla których mogą być uprawnieni. Pamiętaj, że ta strona nie jest oficjalną i jest przeznaczony tylko daje wyobrażenie o tym, co programy mogą kwalifikować się do.

2 Uzyskanie niezbędnych formularzy. Możesz otrzymać formularze do ubiegania się o Oregon Health Plan dzwoniąc (800)359-9517 lub pobierania i drukowania plików PDF z pakietu aplikacji dostępnych online.

3 Wypełnij formularze. Wypełnij swój pakiet aplikacji starannie i dokładnie. Jest to tym bardziej ważne, tutaj, że odpowiesz na wszystkie pytania, jak szczerze i całkowicie, jak to możliwe. Jeśli tego nie zrobisz, możesz przegapić korzyści, dla których są uprawnione lub, co gorsza, naruszają prawo od otrzymania korzyści, do których nie są uprawnione.

4 Uzyskanie kopii niezbędnych dokumentów. Przy ubieganiu się o OHP istnieje szereg dokumentów, które trzeba mieć kopie, jeśli są one odpowiednie dla danego zastosowania. Są to dowód dochodu, stanu ciąży i termin, ubezpieczenia zdrowotnego członków rodziny, American Indian lub Alaskan Native statusu i / lub kopię raportu pomocy studentom.

5 Przynieś do lokalnego Departamentu biura Human Services. Są ludzie, którzy tam będzie wyglądać na Twojej aplikacji, zanim odda je tam. Jeśli jest coś, brak lub inne nieprawidłowe informacje z aplikacji, to ci powiedzą, zanim odda je.