adcov.com

Jak się włamać Nowe Okulary

Jak się włamać Nowe Okulary


Rozwiązanie dla zerwania w nowych okularów jest na Twoich oczach: najlepszy sposób, aby przyzwyczaić się do nowej pary okularów lub recepty jest nosić nowy oko nosić jak najwięcej. Jednak zastosowanie kilka wyjątków. Pewne rodzaje recept, przeznaczona do noszenia tylko w razie potrzeby. Nowe oprawy okularowe często wymagają korekty po nosili je na kilka dni lub tygodni. Zabierz swoje okulary z powrotem do lekarza okulisty, jeśli rama jest niewygodne lub nie można dostosować do nowego przepisu po kilku tygodniach.

Instrukcje

1 Sprawdź dopasowanie okularów. Powinni czuć się komfortowo i być może odrobinę przytulny na początku. To dlatego, że nowe okulary rozciągnąć trochę jak je nosić i zabrać je i wyłączać. Twoje okulary powinny spoczywać wygodnie na swoim nosie i czuć się dobrze za uszami, ale nie czują się zbyt mocno.

2 Noś swoje nowe okulary jak najwięcej i jak przepisane przez lekarza okulistę, więc możesz szybko dostosować się do nowej recepty. Twój okulista lub okulista określa na receptę, jak należy nosić okularów - czy tylko do odczytu, w pobliżu wizji lub odległości tylko. Soczewki progresywne, nazywane również bez linii dwuogniskowych, trochę dłużej, aby przyzwyczaić to.Your lekarza okulisty powinny nauczyć się, jak korzystać z soczewek i wyjaśnić okres dostosowawczy.

3 Noszenie starych okularów jest nie-nie. Tam iz powrotem między starszą receptę sprawia, dostosowując się do nowych okularów trudniejsze.

4 Weź okulary z powrotem do optyka lub okulisty w biurze, jeśli nie są w stanie przyzwyczaić się do nowych okularów po tygodniu lub dwóch. Optyk może sprawdzić ramki do upewnij się, że są prawidłowo ustawione i sprawdzi, czy soczewki zostały wykonane według recepty. Jeżeli soczewki są słuszne i ramek pasuje, umówić się ze swoim okulistą, aby omówić recepty.

Wskazówki

  • Większość producentów soczewek i soczewki optyczne sklepy wymiany w ciągu określonego okresu próbnego, jeśli nie są w stanie dostosować się do soczewek. Sprawdź u lekarza okulisty, aby dowiedzieć się swoją politykę wymiany obiektywu przed zamówieniem okularów.