adcov.com

Jak się promienna skóra

Jak się promienna skóra


Uroda może być powierzchowne, ale skóra jest to, co nam się na wskazówki piękno. Dobra skóra świeci, za pomocą odpowiedniej pielęgnacji skóry. Skóra, podobnie jak reszta ciała, potrzebuje odpowiedniego rodzaju pożywienia. Skóra, która jest zdrowa i świeci opóźnia proces starzenia, każdy coś chce. Wykonaj następujące kroki, aby włączyć swoją skórę do skóry, która świeci.

Instrukcje

1 Praktyka dobrych nawyków. Zła dieta, palenie papierosów i zbyt dużo słońce pokazuje się na skórze przez co nawet młoda skóra wyglądała wieku. Dieta bogata w oleje omega-3 oznacza, zdrową skórę i włosy. Dobrym źródłem Omega-3 są tłuste ryby, takie jak tuńczyk czy łosoś. Weź przeciwutleniacze walczyć uszkodzenia ze środowiska, ochrony przeciwsłonecznej i uczynić częścią swojej codziennej pielęgnacji. Poszukaj nawilżające i fundacje, które zawierają filtry przeciwsłoneczne.

2. Oczyść skórę. Zdjąć makijaż co wieczór przed pójściem do łóżka. Umyć skórę wodą z mydłem, aby zapach wolnego specjalnie do twarzy. Jeśli masz skłonność do wyprysków i swędzenie skóry, wybrać demakijażu dla skóry wrażliwej.

3 Powiedz nie długie gorące prysznice, że listwa niezbędne oleje ze skóry. Pomyśl chłodniejsze i krótsze prysznice w celu promowania zdrowej skóry. Zastosuj krem, gdy skóra jest jeszcze wilgotna, aby zablokować wilgoci.

4 regularnie Nawilża skórę, szczególnie przed snem. Wybierz krem ​​z kwasami alfa-hydroksy lub spróbuj kilka kropli oliwy z oliwek na noc do nawilżają skórę, nie pozostawiając tłustego filmu.

5 Nawilża wewnątrz, jak również. Pij co najmniej osiem szklanek wody dziennie, aby utrzymać wnętrze nawilżona. Przekłada się to na świecące skóry na zewnątrz.

6 Daj skóry szczególną ostrożność w czasie zimy, gdy suche powietrze może wysuszyć skórę. Rozważyć uruchomienie nawilżacza, aby zwiększyć wilgotność w powietrzu. Zmienić na cięższe balsam.

7 regularnie złuszczają skórę. Skóra żyje i zawsze uzupełnianie się. Pomagają usunąć martwy naskórek z produktów złuszczających zawierających płatki owsiane lub specjalny złuszczające rękawice z jednym palcem.

Wskazówki:

  • Unikaj ekspozycji na słońce lub inne ostre zabiegi po złuszczający do zmniejszenia podrażnienia.