adcov.com

Jak się pozbyć z pochwy Zapach bez leków

Jak się pozbyć z pochwy Zapach bez leków


Zły zapach pochwy jest zwykle spowodowane waginozy bakteryjnej, typ infekcji bakteryjnej, która powoduje w ostry zapach, które mogą być niewygodne dla chorego. Inne przyczyny to infekcje drożdży i zakłóceń w naturalną równowagę pH pochwy. Zły zapach z pochwy może być przyczyną zakłopotania dla chorego, co prowadzi do spadku relacji intymnych między partnerami. Nawet jeśli niektóre z pochwy zapach jest powszechne, bardzo nieprzyjemny lub silny zapach może być oznaką poważnego zakażenia bakteryjnego lub grzybiczego, które muszą być leczone natychmiast.

Instrukcje

1 Umyć pochwy obszar bezzapachowego mydła codziennie. Pachnące mydła w rzeczywistości może pogorszyć zapach lub nawet doprowadzić do infekcji drożdży. Bezzapachowego mydła oczyścić obszar bez dodawania obcych substancji, które mogą prowadzić do innej infekcji bakteryjnej.

2 miejsce trzy krople olejku drzewa herbacianego do szklanki letniej wody. Mieszać do mieszania, a następnie użyć tej mieszaniny do mycia pochwy. Olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym zioło stosowane w leczeniu wzrostu bakterii, a to również naturalny lek ziołowy na nieprzyjemny zapach z pochwy.

3 Jeść kubek jogurtu dziennie. Naturalne kultury bakterii z jogurtu naturalnego pomoże zrównoważyć produkcję drożdży i innych bakterii w pochwie. Wzrost jogurt w codziennej diecie pomoże zwalczać bakteryjne zapalenie pochwy i pozbyć się zapachu z pochwy bez leków.

4 Zachowaj pochwy sucha i czysta. Zmienić bieliznę często, co najmniej raz dziennie. Umyj pochwę z filiżanką ciepłej wody po każdej podróży do łazienki. Użyj czysty ręcznik frotte do całkowitego wyschnięcia powierzchni po każdym praniu. Środek ten działa tylko dlatego, że bakterie nie mogą rozwijać się w czystym, suchym miejscu, jak tylko mogą w wilgotnym miejscu.

5 Spróbuj Femanol, naturalny ziołowy suplement przyjmowany doustnie, aby pomóc zwalczać pochwy zapach. Zawiera zioła, witaminy, takie jak cynk, biotyna, ekstrakt z kory neem, witaminę B, selen, odwonionego i czosnku. Witamina B jest podstawowym składnikiem, który zapobiega waginozy bakteryjnej; wyciąg z kory Neem jest przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe zioło, które pomaga pozbyć się zapachu z pochwy, niszcząc bakterie powodujące nieświeży; czosnek ma silne właściwości antybakteryjne, które sprawiają, że jest to silny naturalny antybiotyk.

Wskazówki

  • Noś bawełniane majtki. Włókna syntetyczne utrzymać wilgoć i pozwalają bakterii powodujących nieprzyjemny zapach rozwijać. Bielizna bawełniana pomoże zmniejszyć i zapobiec złe pochwy zapach. Skonsultować się z lekarzem, jeśli zapach utrzymuje się przez kilka tygodni lub jeśli pogarsza; Może to być oznaką choroby przenoszone drogą płciową lub inne poważne choroby.
  • Nie należy używać żadnych natryskiem. Może to nawet spowodować, że bakterie rozłożone lub po prostu pogorszyć, co prowadzi do większej zapachu.