adcov.com

Jak się poobijać siedzenia motocyklowe skórzane

Jak się poobijać siedzenia motocyklowe skórzane

Chociaż wiele motocykli są dzieła sztuki, siedzenia motocyklowe może stać się nieswojo Kiedy pianki padding pogarsza. Są też chwile, kiedy oryginalne siedzenia motocyklowe skórzane dostaje zużyty, lub po prostu wygląda z dnia i potrzebuje nowego spojrzenia. Nowe siedzenia motocyklowe skórzane mogą być bardzo drogie ale za około £32 i trochę pracy, może mieć siedzenia motocyklowe nowe, komfortowe i stylowe do jazdy.

Instrukcje

• Usunąć miednicy siedzenia z motocykla odkręcając go od roweru za pomocą płaskiego śrubokręta. Zachować śruby przy składaniu miednicy siedzenia później.

• Przekrêciæ siedzenia pan i wystawiać od spodu. Zdejmij pokrywę siedzenia skórzane starannie poprzez usunięcie zszywek z śrubokrętem lub usuwania Hals/zszywanie. Pozbycie się starego zszywki prawidłowo, aby zapobiec jakichkolwiek wypadków. Nie łza stare pokrycie, jak to będzie wzór do nowej siedziby.

• Umieścić nowy kawałek skóry, źle side up, na czystej powierzchni płaskich pracy. Miejsce starego skórzany pokrowiec siedzenia na nowy kawałek skóry, źle side up. Śledzenia stare skórzane starannie z ołówek Ciesielski. Umieścić stare skórzane pokrycie z boku.

• Cięcie nowe pokrycie skóry bardzo ostrymi nożyczkami lub nożem rzemiosła.

• Sprawdź, czy stare Guma piankowa wyściółka że było pod pokrywą skóry i używać go jako wzór dla nowego utworu. Zamień fragment nowego 2 - do 3 - calowy grube wolnych komórek pianki. Trim, w przedniej części kawałek pianki (o nazwie "nos") to trochę tak, że będzie mniej luzem, po umieszczeniu pokrycie skóry w miejscu. Będzie to również siedziba będzie bardziej wygodne. Elektryczny nóż do porcjowania umożliwia cięcie i przyciąć kawałek pianki.

• Stanowisko nowy kawałek pianki na miednicy siedzenia. Umieścić nowe pokrycie skóry, po prawej stronie, na pianę i pamiętaj wyrównać go z kawałek pianki.

• Ostrożnie obrócić siedzenie i upewnić się, że pokrowiec siedzenia i pianki są w odpowiednim miejscu. Rozpocząć umieszczając jedną zszywką na każdej stronie, naprzeciwko siebie z zszywaczem. Pamiętaj wyciągnąć skóra mocno przed wprowadzeniem drugiej cięte. Nadal zszywanie i ciągnięcia skóry wokół aż skórzany pokrowiec siedzenia jest bezpieczne.

• Miejsce siedzenia motocyklowe pan na rower i zabezpieczyć śrubami oryginalny.