adcov.com

Jak się objawy alergii Relief

Jak się objawy alergii Relief


Czy cierpisz na alergie i trzeba ulgi alergii? Wraz ze zmianą warunków atmosferycznych, a czasami jest zwiększenie alergicznego nieżytu nosa znane sezonowych alergii. Sezonowe alergie lub katar sienny, może mieć wpływ zarówno dzieci jak i dorosłych. Sezonowe ulgi alergii mogą się w następujących formach.

Instrukcje

1 Zacznij od próby rozpoznać objawy. Aby kontrolować objawy alergii, czy masz katar, łzawienie oczu, ból gardła, a czerwony / swędzenie oczu, ponieważ wszystkie one mogą być objawy alergii sezonowej.

2 Spróbuj ustalić, co powoduje objawy alergii. Może to być trawa, ambrozja, lub pyłek drzewa. Jeśli jesteś na zewnątrz i ogrodnictwo i znaleźć masz atak, to prawdopodobnie związane z kwiatami.

3 Następna może chcesz spróbować pozagiełdowym produktów do kontroli objawów. Pochodzą one w różnych formach, ale przede wszystkim działać w ten sam sposób, blokując alergen. Jeśli nie działa, spróbuj innej marki. Upewnij się, że nie jesteś uczulony na którykolwiek ze składników preparatu.

4 Spróbuj domu środków, takich jak łyżeczką miodu każdego dnia, aby pomóc alergii kontroli. Miód powinien być z obszaru w pobliżu miejsca zamieszkania, ponieważ pszczoły użyje rodzaje trawy i rośliny reagują na ciebie.

5 wizyty u lekarza, jeśli nie możesz kontrolować objawy alergii w domu. On będzie w stanie zaoferować więcej możliwości leczenia aleria.

Wskazówki:

  • Staraj się kontrolować go w domu w pierwszej kolejności.
  • Jeśli to konieczne, skontaktuj się z lekarzem.