adcov.com

Jak się leczyć na zapalenie pochwy

Jak się leczyć na zapalenie pochwy


Pochwy, który jest zapalenie pochwy jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych w warunkach leczonych kobiet. W rzeczywistości, nie każdego roku miliony nowych przypadków. Po prawidłowej diagnostyki w celu ustalenia, jaki rodzaj zapalenia pochwy może być leczenie jest zazwyczaj proste i szybkie.

Instrukcje

Leczeniu zapalenia pochwy stosuje leki

1 Odwiedź lekarz być prawidłowo zdiagnozowany. Chociaż istnieje ponad licznik zabiegów dostępnych tylko lekarz będzie w stanie prawidłowo zdiagnozować jaki rodzaj zapalenia pochwy cierpi i zdecydować, jak ją leczyć.

2 Leczenie bakteryjnego zapalenia pochwy antybiotykami. Bakteryjne zapalenie pochwy jest zwykle związane z grubym białym lub szarym absolutorium, która ma rybi zapach. Męskiej partner nie musi być traktowany.

3 Za pomocą leków przeciwgrzybiczych w leczeniu drożdże. Lekarz może również przepisać antybiotyki. Drożdże zazwyczaj charakteryzuje serem jak wyładowania. Istnieje kilka ciągu maści licznik może być używany do leczenia infekcji drożdży.

4 Upewnij się, że oboje partnerzy są traktowani przez rzęsistkowica, który może powodować podrażnienie i rozładować u mężczyzn i kobiet. Jeśli twój partner nie jest leczony, infekcja będzie powrócić.

5 Traktuj wszystkie inne infekcje pochwy, zgodnie z zaleceniami lekarza. Chociaż infekcje bakteryjne zapalenie pochwy, drożdże i rzęsistkowica są trzy najbardziej popularne typy, zapalenie pochwy może być również spowodowane przez substancje chemiczne, hormony i alergii.

Zapobieganie nawrotom zapalenia pochwy

6 Wypełnij całą kurację zaleconą przez lekarza, nawet jeśli objawy ustępują.

7 Unikaj douching, które mogą zakłócić naturalną równowagę w pochwie.

8 Użyj tylko łagodne produkty mydło bez agresywnych środków chemicznych lub perfum. Nawet kobiece spraye higieny może prowadzić do zapalenia pochwy.

9 Zostaw obcisłe dżinsy lub rajstopy bez krocza bawełny w szafie. Mocno pułapka Odzież może wilgoci, co prowadzi do zapalenia pochwy.

10 Należy unikać naprężenia, które, jak wiadomo, powodują zapalenie pochwy u wielu kobiet.

Wskazówki

  • Drożdże mogą być traktowane bez recepty. Niemniej jednak, należy odwiedzić lekarza, jeśli jest to Twoja pierwsza infekcja, jeśli pierwsza tura leków nie działa, lub jeśli objawy powtarzają się często.
  • W zależności od typu zapalenie pochwy masz, twój partner powinien być testowany. Partnera tej samej płci jest bardziej prawdopodobne, aby zarazić się infekcji niż męskiego partnera, ale każdy partner może ponownie zarazić, jeśli nie są one traktowane.
  • Niektóre zabiegi miejscowe krem ​​może powodować prezerwatywy lateksowe i membrany do osłabienia lub przerwania. Poinformować lekarza, jeśli normalnie korzystać z tych środków antykoncepcyjnych. Może on zalecić bardziej odpowiednie leczenie.