adcov.com

Jak się dowiedzieć, jak długo to trwa do antybiotyku do pracyJak długo trzeba czekać na antybiotyk do pracy? Cóż, to zależy od rodzaju antybiotyku i jak poważna infekcja. Większość antybiotyków powinien działać pomiędzy 24-48 godzin. Informacje zawarte w tym artykule, aby rozszyfrować, czy warto czekać lub czy należy wezwać lekarza, pielęgniarki lub farmaceuty wejścia.

Instrukcje

1 sprawę, że nie jesteś sam - Czekając na chorobę może być frustrujące i bolesne doświadczenie. Kiedy są przepisywane antybiotyki, masz poczucie ulgi, że jest, Twoim zdaniem będzie to wszystko zniknie. Jednakże, jeśli antybiotyki nie kopać od razu, nieuchronnie pojawiają się wątpliwości w twoim umyśle. Większość antybiotyków zacząć pracować 24-48 godzin po pierwszym podjąć. Prawie każdy, kto bierze antybiotyki czeka na nich pracować, a jeśli nie, to zaczną się zastanawiać, kiedy zaczną działać.

CARE 2 TAKE twojego ciała - Podczas oczekiwania może wydawać nie do zniesienia, ważne jest, aby dać swoje ciało, aby naprawić w tym czasie. Zdobądź jak najwięcej odpoczynku, jak to możliwe, pić dużo płynów i traktować swoje ciało jak jest chora - bo jest!

3 W razie wątpliwości ZAPROSZENIE - Doktora popełniać błędy na co dzień i to jest twoje ciało i twoje życie. Jeśli objawy są coraz gorsze, jeśli nie jest w stanie odpocząć, bo jesteś zbyt zaniepokojeni, jeśli potrzebujesz pewność, połączenie. Niektóre firmy ubezpieczeniowe, takie jak Blue Cross oferują 24 godziny gorącej linii dla swoich klientów obsadzonych przez zarejestrowanych pielęgniarek. Sprawdź, czy twoja firma ubezpieczeniowa oferuje tę usługę. Chociaż pielęgniarka może nie być zaznajomiony z twoim przypadku, gdy mają dostęp do wielu informacji, daje czas prywatnego i powie, jeśli objawy lub normalne lub czy należy udać się do lekarza. Jeśli ubezpieczenie nie oferują tej usługi, można następnie zadzwonić do apteki lub gabinecie lekarskim.

Wskazówki:

  • Przeziębienie lub wirusa trwa zwykle 7-10 dni, a nie jest obsługiwane przez antybiotyki (choć czasem jest jeszcze przepisane). Jeśli uważasz, że jest to przypadek, jeszcze zakończyć cykl medycyny, ale może po prostu trzeba czekać na chorobę.
  • Sprawdź kierunki dla antybiotyków, w przypadku pojawienia się reakcji alergicznych, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem lub 911.