adcov.com

Jak się dowiedzieć, czy moja dziewczyna jest narcyzem

Jak się dowiedzieć, czy moja dziewczyna jest narcyzem

Klasyczne objawy narcystyczne osobowości są niczym subtelny. Egoizmu, wspaniały, obsesję na punkcie osobistego stawiennictwa, kontrolowanie, manipulacji, przenikliwy i nadwrażliwość to kilka oznak tego typu. Jeśli uważasz, że Twoja dziewczyna może być narcyzem, uwzględniając jej osobowości może ujawnić prawdę.

Instrukcje

• Zawiadomienie czy Twoja dziewczyna jest zajęta z jej wygląda na punkcie obsesji. Czy ona spędzać godziny przed lustrem codziennie, ciągle narzekać na jej wygląd lub zapytać, czy inni myślą, że ona jest atrakcyjna? Ma ona porównania jej wygląd do innych tak szybko, jak ona idzie w pokoju? Jeśli są to rzeczy, Twoja dziewczyna robi codziennie, może to być oznaką narcyzm.

• Obserwować, czy Twoja dziewczyna wydaje się wspaniałe w jej myśli. Ma ona mieć podwyższone poczucie znaczenie, Zakładam, że zasługuje być bogaty i sławny lub przesady ważnych ludzi, wie? Osoby narcystyczne często wyolbrzymiają ich własnych osiągnięć, a nawet okłamywać dźwięk bardziej udane i ważne, niż są.

• Zapytaj siebie, czy Twoja dziewczyna jest kontrolowanie i nadwrażliwość. Ma ona latać uchwyt na najmniejsze skinienie krytyki? Ma ona próbują kontrolować wszystkich dookoła, do punktu, gdzie ona idzie do szaleje lub używa zagrożenia? Narcystyczne zachowanie jest często bardzo nieprzewidywalne. Jeśli Twoja dziewczyna wydaje się jeden moment, aby być posłuszny i rodzaju, i dalej staje się oskarżycielski i wściekły, ona może wpaść w tej kategorii.