adcov.com

Jak się aborcji Sporządzono?

Jak się aborcji Sporządzono?

Metotreksat i misoprostal (MTX)

Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża stwierdza, że ​​procedura ta aborcja (powszechnie znany jako MTX) może być wykonane tylko w ciąży w pierwszych siedmiu tygodni. Kobieta otrzymuje tabletki metotreksat lub zastrzyk od lekarza. Kobieta jest również podany pochwy czopek z leku o nazwie misoprostal, choć niektóre kobiety są podane tabletki. Leki te wywołują skurcze oczyścić macicę. Kobieta wraca do lekarza w ciągu tygodnia na badanie.

Rozszerzenie i Łyżeczkowanie

Jest to rodzaj aborcji powszechnie nazywane "skrobanie". Chirurg musi włożył rękę do pochwy kobiety i do macicy, w celu wykonania tego. Kobieta musi być poddana znieczuleniu lub przynajmniej miejscowo znieczulającego do tej procedury, a szyjka macicy jest rozszerzone. Fetus zeskrobuje ze ścian macicy w rodzaju noża zwanego skrobak. Odbywa się to zazwyczaj tylko do 12 tygodnia ciąży.

Próżnia aspiracją

Metoda ta może być wykorzystana do 12 tygodnia ciąży. Kobieta podaje kilka znieczulenia przed zabiegiem. Szyjka macicy jest następnie powiększona instrumentów ginekologicznych lub relaks leków. Pompa ssąca umieszczona w sterylnej probówce zwany kaniuli i wprowadzone do pochwy, aż do macicy służy do próżniowej z macicy.

Nienaruszone Dylatacja i wydobycie (IDX)

To, co jest powszechnie znane jako aborcji podczas porodu. Kobieta narkozie lub podane znieczulenie miejscowe. Płód jest wstrzykiwany z lidokainy zatrzymać serce, zapewniając tym samym jego śmierć przed zabiegiem. Płód jest następnie odwrócił się być wyciągnięty z pochwy stóp pierwszy. Jego głowa jest otwarta, a wciśnięty (lub dekompresji) do ekstrakcji dużą głowę łatwiejsze.