adcov.com

Jak sformułować plan awaryjny Rodzina

Mając szkody przychodzą do tych, których kochasz to najgorszy koszmar każdego z nas.
Ale, jak pisanie testamentu lub uzyskanie ubezpieczenia na życie, to jest ulga coś zrobić
o tym, zamiast martwić się o to. Te skuteczne strategie
pomoże Ci przygotować się do najbardziej powszechnych rodzajów sytuacji kryzysowych.

Instrukcje

Porady ogólne

1 Program wyraźnie zaznaczone numery alarmowe do szybkiego wybierania w telefonie.

2 Skonfiguruj dwa miejsca spotkań: jeden w pobliżu swojego domu w przypadku nagłego zagrożenia, takiej jak pożar lub domu inwazji, a drugi poza okolicy, takich jak szkoły czy domu przyjaciela, w przypadku gdy nie może dostać się do domu. Również wyznaczyć jednego członka rodziny do podejmowania decyzji w odniesieniu do całej grupy w czasie kryzysu, w tym, gdzie się spotkać i co robić w przypadku musi zmienić plany.

3 Wyznaczenie out-of-miasta krewny lub przyjaciel jako kontakt w przypadku, że lokalne usługi telefoniczne zostało przerwane. Członkowie rodziny powinni zadzwonić w tak szybko, jak to możliwe, jeśli oddzielone.

4 Utwórz plan awaryjny dla dzieci, że szczegóły, które będą je odebrać ze szkoły lub przedszkola rodzice powinni być w stanie, w którym taka osoba będzie je podjąć i co plan jest, aby spotkać się ponownie. Bądź pewien, że każdy zaangażowany ma wszystkie numery telefonów.

5 Omów, zlokalizować i przygotować kwestie priorytetowe, takie jak zdjęcia i dokumenty, aby zaoszczędzić. Wyraź swoją wolę, dokumenty ubezpieczeniowe i dokumenty prawne w dobrym stanie (patrz 232 Organizowanie ważnych dokumentów i 244 Bądź Wola).

6 Przygotuj plecak dla każdego członka rodziny z dodatkowych odzież, buty, kurtki, leki, pieluchy i chusteczki dla niemowląt, ubezpieczeń i informacji medycznej. Obejmują laminowaną obraz całej rodziny z nazwiskami i numerami. Trzymać je w klatce piersiowej przy drzwiach wejściowych, w szafie w przedpokoju lub w bagażniku samochodu.

7 Miej zestaw awaryjny, w tym dostaw pierwszej pomocy, w każdym samochodzie. Zobacz 466 Montaż Zestawy alarmowe.

Włamania

8 Zostaw natychmiast, jeśli wrócisz do domu, aby dowiedzieć się, że został okradziony. Zadzwonić na policję z innej lokalizacji i nie ponownie wejść do domu, aż policjanci usunięciu sceny.

9 Niech wszyscy się (jeśli można to zrobić bezpiecznie), jeśli jesteś w domu podczas napadu. Użyj drabiny strażackie, jeśli je masz, i spotykają się na wyznaczonej w pobliżu bezpiecznym miejscu.

10 Sprzedam psa lub zainstalować system bezpieczeństwa. Włamywacze szukać łatwych celów; Chodzi o to, aby utrudnić włamać się do domu, niż kogoś innego.

Wskazówki

  • Zapytaj strażaka, policjanta lub agenta ubezpieczeniowego recenzję swój dom i sugerują strategie ograniczania ryzyka, jak również do podjęcia odpowiednich działań w sytuacji awaryjnej. Zobacz 390 Tworzenie plan ewakuacji.
  • Skontaktuj się z American Red Cross (redcross.org) lub Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA.gov) aby uzyskać więcej informacji. Zobacz 105 Przygotowanie domu dla przyrody jest najgorsze.
  • Dowiedzieć się o planach katastrofy w swoim miejscu pracy i szkole Twojego dziecka. Przeczytaj 223 Przygotuj swoją firmę na Unthinkable i 375 Poprawa dziecka School.
  • Weź kurs CPR. Poznać umiejętności specjalnych sąsiadów "(medyczne, budowlane, elektryczne) i czy jakieś osoby starsze lub niepełnosprawne wymagają pomocy w razie wypadku. Zobacz 389 skonfigurować Neighborhood Watch.
  • Używać broni w ostateczności. Istnieje wiele powikłań: Gdzie można przechowywać broń więc niedostępne dla dzieci lub włamywaczy? Można odblokować, obciążenia i mają broń pod ciśnieniem i w ciemności? Chcesz kogoś zabić nad magnetowidu? Czy znasz granice prawne samoobrony? Czy jest szansa, można strzelać sąsiadów lub rodziny przez pomyłkę?