adcov.com

Jak sfinansować Przenośne wanny z hydromasażem

Przenośne wanny z hydromasażem mogą być finansowane z różnych źródeł. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest dowiedzieć się, wszystkie funkcje, które chcesz i celów jacuzzi. Możesz używać go na relaks, ćwiczenia, lub hydroterapii i bólu. Liczba osób, które chcą korzystać z gorącej rury jest ważne, jeśli chodzi o cenę swojej wannie z hydromasażem. Wybierz sposób finansowania, który jest najbardziej opłacalne i zaoszczędzi najwięcej pieniędzy. Cena wanny z hydromasażem może wahać się od 3000 dolarów do 15,000 dolarów lub więcej.

Instrukcje

Karta Kredytowa

1 Skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej. Gdy pojawi się gotowy do zakupu przenośnej wanny z hydromasażem można rozważyć użycie karty kredytowej do finansowania. Czasami może pojawić się niską promocyjną lub wprowadzający termin określony okres czasu, takich jak 6 do 18 miesięcy. Jeśli masz zerową stawkę promocyjną płacisz żadnego interesu w tym okresie wstępnym. Po wygaśnięciu stawka promocyjna saldo będzie podlegać standardowej stawki za pomocą karty kredytowej. Skontaktować się z wystawcą karty kredytowej, aby zobaczyć co to jest. Niższa stopa mniej pieniędzy płacisz w koszty finansowe w stosunku do niespłaconego salda.

2 Skontaktuj się z kredytodawcy hipotecznego i kilku innych kredytodawców. Domu kapitałowych pożyczki pozwala wykorzystać kapitał w domu, aby zrobić zakupy. Kapitał własny w domu jest określana poprzez wartość swojego domu i odjęcie bilansu. Jeśli w domu jest szacowana na 100 tysiące dolarów, a saldo jest +75,000 dolar Masz $ 25,000 kapitału. Niektórzy kredytodawcy tylko pozwoli Ci korzystać z pewnej ilości tego kapitału w oparciu o równanie (LTV) kredytu do wartości. Jeśli LTV wynosi 80 procent to oznacza, że ​​można tylko pożyczyć 80,000 dolarów na $ 100.000 domu. Za pomocą tego równania, jeśli twój dom jest szacowana na 100 tysięcy dolarów, a saldo jest 80,000 dolary, że nie będzie w stanie pożyczyć żadnych dodatkowych środków, ponieważ przekroczyłeś procent LTV.

3 Zapytaj przedstawiciela w wannie z hydromasażem, jaki rodzaj obiektu planów finansowych mają. Miejsca, które sprzedają przenośne jacuzzi czasami zapewnić finansowanie. Musisz spełnić swoje kryteria udzielania kredytów w celu ich zatwierdzenia za finansowanie. Jeśli masz orzeczenie upadłości, wykluczenia lub nawet kilka kont zbiórki pliku kredytowej może nie kwalifikować się do ich programu. Każdy punkt sprzedaży będzie prawdopodobnie ma swoje własne kryteria, więc najlepiej, aby zobaczyć, co ich kwalifikacje są przed zastosowaniem.

4 Skontaktuj się z bankiem, gdy dowiedzieć się, ile pieniędzy potrzeba do finansowania. Niektóre banki dają niezabezpieczonej pożyczki na zakup przenośnego jacuzzi. Kwota pieniędzy otrzymasz będzie ograniczona, ponieważ bank podejmuje ryzyko, ponieważ nie mają one żadnego rodzaju zabezpieczenie kredytu. Nie możesz otrzymać wystarczająco dużo pieniędzy, aby sfinansować cały zakup, jeśli szukasz, aby otrzymać $ 10.000 do 15000 dolarów. Mniejsza ilość jest możliwe. Jeśli nie szukasz na finansowanie jednego z droższych modeli kredyt może spełnić swój cel. Pożyczki bez zabezpieczenia mają zazwyczaj wyższe stopy procentowe.

5 Zapytaj bankiera, czy będą one zaakceptować jacuzzi jako zabezpieczenie. Bank może pożyczyć ci całą kwotę pieniędzy, czego potrzebujesz, ale mogą wymagać zabezpieczenia. Może być zobowiązany do zastawu z jacuzzi jako zabezpieczenie. Kiedy bank ma zabezpieczenie masz szanse na otrzymanie więcej pieniędzy. Jeśli spłaci kredytu, bank będzie odzyskać swoją wannę z hydromasażem.

Wskazówki:

  • jeśli pozwolisz gorąco dealer wanna jacuzzi finansować swoją twarz można wysokie oprocentowanie. Kiedy spłatę kredytu wcześnie można zaoszczędzić pieniądze w koszty finansowe.
  • Jeśli używasz swojego domu jako zabezpieczenie może stracić swój dom, jeśli nie są w stanie dokonać płatności. Pożyczkodawca może wykluczać.