adcov.com

Jak sfinansować Chirurgii Plastycznej ze złych kredytów

Chirurgia plastyczna może być kosztowne przedsięwzięcie. Ponieważ powody chirurgii plastycznej są zazwyczaj kosmetyczne, rzadko jest objęta ubezpieczeniem. W rezultacie, trzeba zapłacić za operację plastyczną z własnych kieszeni. Ze względu na wysokie koszty intensywnie operacji, pacjenci często finansują swoje procedury. Jeśli masz złych kredytów, finansowanie tego procesu może być trudniejsze. Można jednak podjąć kroki, aby pomóc w tym procesie.

Instrukcje

1 skonsultować się z chirurgiem plastycznym w zakresie kosztów. Powinieneś wiedzieć, całkowity koszt żądanej procedury przed pozyskiwania finansowania. Upewnij się, że wydatki szpitalni są wliczone w sumie.

2 uzyskać kopię raportu kredytowego z obu TransUnion, Experian i Equifax. Przejrzyj raport, aby upewnić się, że jest poprawne. Jeśli coś jest nie w porządku, kontakt z agencjami w zakresie korygowania błędów. Ważne jest, aby być w pełni świadomi sytuacji zanim będziesz szukać finansowania.

3 Zapytaj biura chirurga o osobistych programów finansowania. Ze względu na wysokie koszty operacji plastycznej, biura wielu lekarzy oferują osobiste plany finansowe. Spodziewać się zapłacić wyższą stopę procentową na tych planów.

4 Zapytaj lekarza o wszelkich dostępnych rabatów. Podczas gdy nie chcesz skąpić na chirurgii plastycznej, wielu lekarzy są skłonni do negocjacji z pacjentów w trudnej sytuacji finansowej. Nie możesz uzyskać mocny zniżki, ale jest duża szansa, można zaoszczędzić trochę pieniędzy.

5 Zapytaj o kredyt bankowy osobowych. Jeśli masz jakieś metody zabezpieczeń, takie jak dom, samochód lub inny składnik aktywów osobistego, mogą ubiegać się o pożyczki osobiste. Jeśli zabezpieczenie kwalifikuje cię do kredytu bankowego, będziesz prawdopodobnie uzyskać wyższe oprocentowanie, ponieważ bank przejmuje ryzyko pożyczając do tych z ubogich kredytowej.

6 Bądź szczery w swojej historii kredytowej. Nie kłam w próbę uzyskania kredytu. Agencja pożyczenie dowiedzą się o swoich sprawach kredytowych, gdy działają one kredytowej sprawdzić na Ciebie. Będziesz w lepszej sytuacji, jeśli postawić wszystko na stole na początku.

7 Przynieś kopie Twoich odcinki wypłat. Jeśli masz złą historię kredytową, ale nie odwróciła się z trudnej sytuacji, przedstawić dowód. Pokazując instytucji pożyczenie, że masz stały dochód, będziesz bardziej prawdopodobne, aby uzyskać kredyt.

8 Odłóż kilka odniesień stałe. Jeśli masz złych kredytów, trzeba więcej odniesień niż stałym kredytu.

9 Czy członka rodziny lub przyjaciela, z dobrego kredytu współpracy znak na kredyt. Współpracy osoby podpisującej jest oddanie jej pieniądze i kredyt na linii dla Ciebie. Jeśli nie dokonasz płatności, jest to na haku za kredyt.

Wskazówki:

  • Dodać wszystkie płatności na czas. Jeśli pominąć płatności, mogą pojawić się poważne reperkusje.
  • Nigdy nie leżą na wniosku kredytowego. To poważnie zmniejszyć swoje szanse na uzyskanie kredytu.