adcov.com

Jak schudnąćDowiedzieć się, jak schudnąć jest wyzwaniem dla wielu z nas, szczególnie biorąc pod uwagę, że najszybszym ścieżka do utraty wagi jest inny dla każdego. Oczywiście wspólnym mianownikiem jest zawsze odpowiednia dieta i ćwiczenia pomoc, która nie tylko utratę masy ciała, ale również utrzymywać korpus zdrowe. Oczywiście, że słyszałem to już wcześniej - wyzwaniem jest po drodze. Inni schudła, wykonując te proste wskazówki, a więc można.

Instrukcje

1 Ustaw małe, realistyczne cele. Jeśli masz dużo wagi do stracenia, spróbuj za 5 funtów, trochę odpocząć, a następnie przejść do 5 więcej.

2 Rozpocznij regularne ćwiczenia i trzymać się go.

3 Sneak w dodatkowym ćwiczeniu oprócz regularnego programu. Park na drugim końcu parkingu i chodzić; wziąć ze schodów zamiast z windy.

4 Jedz zdrowe tłuszcze z orzechów, nasion i oliwy z oliwek, oraz żywności wysokiej włókna, takie jak sałatek warzywnych i makaronów pełnoziarnistych.

5 Wybierz żywności, które lubisz. Dowiedz się, jak przygotować zdrowe, niskokaloryczne potrawy, które smakują, sprawdzając zdrowe książki gotować nowych receptur. Zdrowe odżywianie nie musi oznaczać jedzenia nudna.

6 Jedz mniejsze, częstsze posiłki. W ten sposób organizm zaczyna zwiększać swój metabolizm tak, że kalorie są spalane szybciej. Również mini-posiłki mogą zapobiec przejadania się.

7 Plan na przyszłość. Utrzymać lodówkę zaopatrzoną w zdrowej żywności i będziesz mniej prawdopodobne, aby zabrakło w wysokiej kaloryczności, wysokiej tłuszczu fast foodów.

8 Określ swoją ulubioną przekąskę i upewnij się, że masz mnóstwo opcji zdrowe dostępne, gdy pojawi się głodny.

9 Przechowywać dziennik żywności. Pomoże to wskazać, gdzie można poprawić swoją dietę.

Wskazówki

  • Schudnąć z przyjacielem, lub przyłączyć się do grupy wsparcia.
  • Uniknąć tych automatów przez roznosić własnych zdrowe żywności i pozostawiając zmiany kieszeni w domu.
  • Spróbuj płatki owsiane zamiast płatków na śniadanie - jedzenie owsianki może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, a jego wysoka zawartość włókna będzie Cię już pełny.
  • Wybierz program ćwiczeń, które lubisz, i nie unikają niekonwencjonalny. Na przykład, czy wiesz, że taniec jest regularne intensywne ćwiczenia też?
  • Schudnąć stopniowo - są bardziej skłonni utrzymać ją. Bezpieczna wysokość wynosi od 1 do 1 1/2 funtów tygodniowo.
  • Skonsultować się z lekarzem, aby znaleźć program ćwiczeń, który jest najlepszy dla Ciebie.
  • Diety zderzeniowe może pomóc schudnąć szybko, ale większość ludzi uzyskać masę z powrotem. Niektóre z tych diet są również niezdrowe i niebezpieczne. Jeśli zdecydujesz się iść z konkretnego planu diety, wybierz jedną, która jest medycznie wiarygodne.
  • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem lub innym opieki zdrowotnej przed profesjonalnym angażowania się w działalność związaną ze zdrowiem i odżywianiem. Ta informacja nie ma być substytutem dla profesjonalnych porad medycznych lub leczenia.