adcov.com

Jak schudnąć z wapniem

Jak schudnąć z wapniem


Wyobraź sobie jedzenie w drodze do zdrowszego ciała ogóle podczas odchudzania. Według profesor medycyny na Creighton University, dr Robert Heaney, ciało pozbawione sklepach wapnia więcej tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Jeśli mają na celu schudnąć, najlepiej jeść zdrowej diety, która zawiera produkty bogate w wapń.

Instrukcje

1 Eat przynajmniej trzy porcje produktów mlecznych o wysokiej zawartości wapnia dziennie w postaci mlecznej, sery i jogurty. Dodatkowo dodać beztłuszczowe mleko w proszku do żywności w celu zwiększenia ilości wapnia można konsumować.

2 Trzymaj lodówkę i spiżarnię zaopatrzony w żywności wysokiej wapnia. Wybieraj ryby, takie jak łosoś w puszkach, w kości lub sardynki. Spożywać warzywa takie jak okra i Rzepa. Posypać migdałami na wierzchu lody. Ciesz się owoce, takie jak pomarańcze i suszone figi.

3 Zwiększ zdolność organizmu do wchłaniania wapnia przez coraz witaminy D od słońca. Spędzić co najmniej 5 do 10 minut dziennie na słońcu, 2 do 3 razy w tygodniu, w celu spełnienia wymogów w zakresie produkcji witaminy D.

Wskazówki

  • Staram się nie polegać na dodatek wapnia do osiągnięcia tych samych korzyści odchudzania. Jedzenie produktów bogatych w wapń dostarczają dwa razy więcej korzyści niż to, co suplementów dać.
  • Jedzenie sam diety wysokiej wapnia nie wystarczy, aby schudnąć. Aby schudnąć i utrzymać wagę, należy pamiętać, aby przyjąć 30 minut codziennie reżim treningowy, który obejmuje działania obciążonych, takich jak spacery i skakanka.
  • Oprócz utraty wagi, kobiety, które spożywają pokarmy o wysokiej wapnia mają mocniejsze kości niż ci, którzy skąpią na swoich produktach mlecznych. Gdy korpus nie otrzymuje odpowiedniej ilości wapnia z diety, rozpoczyna się ługowanie z kości, co prowadzi do osteoporozy.