adcov.com

Jak schudnąć z surowych warzyw

Jak schudnąć z surowych warzyw


Surowe warzywa są najlepszym przyjacielem Dietera. Posiłki oparte wyłącznie na surowych warzyw spakować "z płyty dietetyków i innych świeżych produktów odżywczych, żywności wysokiej włókna, że ​​wysoki poziom cholesterolu i eliminują nadmiar sodu. Dziewiczy raw food dieta stroni także rafinowanego cukru, kawa, produkty sojowe, nie-dziewiczych olejów roślinnych i alkoholu. To surowe podejście eliminuje większość kalorii załadowany diecie smakołyków, które ciągną się w wagonie. Największą przeszkodą do utraty wagi z surowej diety warzyw jest zrobić to na tyle interesujące, aby zmienić swoje stare nawyki żywieniowe.

Instrukcje

1 Jedz wodę. Moc odchudzania z surowej żywności jest ich dużej zawartości wody, co znacznie zmniejsza gęstość kaloryczną jedzenie jest. Gdy zmniejsza się gęstość kaloryczną posiłków, jesteś w stanie zjeść dużo więcej objętości, zużywając przy tym znacznie mniej kalorii. Ponieważ więcej objętości dostarcza poczucie sytości i zadowolenia, to jest zrównoważona strategia odchudzania długoterminowe, które nie opuszczę cię odlewania tęsknotę patrzy na drzwi spiżarni.

2 opcja na zupę. Zupy zwiększyć satysfakcjonującą moc surowych posiłków wprowadzając jeszcze więcej wody do równania. Surowe Zupy są niezwykle twórczy przedsiębiorstw, nadając mnóstwo olśniewających kolorach i niepowtarzalne smaki do diety surowej żywności. Bo nie ma czasu gotowania --- często, tylko szorstki kotlet i gwar w blenderze --- surowe zupy wspólnie migiem, stłumienia nawet najbardziej potworne napady głodu na podwójne.

3 Limit wysokiej energii surowe pożywienie. Awokado, surowe orzechy i nasiona są mile widziane, zdrowe dodatki do schematu surowego pożywienia Dietera. Ważne jest, aby ograniczyć te elementy o wyższej kaloryczności na początku schematu odchudzania, ale nie całkowicie wyeliminować te produkty. Posypać sezamem i kilka taśm awokado będzie przejść długą drogę do zwiększenia surowego posiłek za smakowe odwołania oraz zrównoważenia diety za.

4 Korzystania narzędzi kuchennych. Odwadniacz nie jest niezbędnym elementem w kuchni z Dieter surowej żywności, ale robot kuchenny i blender są. Bez tych narzędzi, będziesz żyć na sałatkę i nie będzie w stanie dokonać zupy, sosy i dipy, które utrzymują dietę surowej żywności ciekawy i zrównoważony trakcie długotrwałej podróży odchudzania.

5 Spice to. Jedzenia surowego podczas chłodniejszych miesięcy diety może być wyzwaniem, więc zebrać arsenał ocieplenie ziół i przypraw do integracji kombinacjach smakowych. Jak również dokonywania low-cal posiłki bardziej interesujące, imbir, czosnek, ostra papryka są użyteczne broń przeciwko zimnej pogody porzucenia surowej diety.

6 Wyjdź z twojej strefy komfortu i zabawy. Cieszący przygotowanie posiłków będzie znacznie zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu długotrwałej utraty wagi, jak będzie dzielenie się nowych receptur z przyjaciółmi i bliskimi. Przeglądaj surowe kucharskie, zaryzykować na uboczu w nawie spożywczego i babrać się w kuchni etnicznych, aby utrzymać się zaangażowani w proces.