adcov.com

Jak schudnąć z Protein Shakes Czekolada

Jak schudnąć z Protein Shakes Czekolada


Utrata wagi w białko trzęsie czekolada może wydawać sprzeczne z intuicją, ale w rzeczywistości, izolatu białka sojowego i masła kakaowego nie mają składników odżywczych niezbędnych dla organizmu do wykorzystania tych produktów do produkcji dużej ilości rezerw tłuszczu. Sekret utraty wagi z białko trzęsie czekolada jest zrobić własne białko czekolada trzęsie przy użyciu czystego soi, masło kakaowe i miód. Jak wszystkie prawidłowe diety, picia białka czekolada trzęsie do utraty wagi jest najbardziej skuteczne, gdy Ci zrozumieć dokładnie, co żywności są w koktajle pić. Poprzez własne koktajle, można zagwarantować, wiesz.

Instrukcje

Zakup i mieszania składników na shake białka czekolada

Zakup białka sojowego 1 izolować proszku. Kup proszki z poniższej listy składników: białka sojowego, nic dodatkowego. Nie zakup koncentratów. Koncentraty białka sojowego - oprócz soi - może zawierać cukru, sztucznych substancji słodzących i aromatów, barwienie, lub wiele innych składników, które mogą zwiększyć liczbę kalorii produktu sojowego. Na plus, koncentraty są zazwyczaj droższe niż czystego izolatu białka sojowego.

2 Zakup surowe, naturalne masło kakaowe - znane również jako masło kakaowe. Dodatkowe składniki zwiększyć liczbę kalorii. Ważne jest, aby pamiętać, masło kakaowe ma również wiele zastosowań kosmetycznych i medycznych. Większość masło kakaowe używane jako nawilżające i środków dodatkowych składników, które nie mogą być jadalne.

3 Zakup 100 procent surowego miodu. Chociaż zawartość kalorii miodu jest wysoka, jest znacznie niższa niż cukier surowy, nie ma sztucznych składników i miód doda się małą słodkość smaku czekolady z masłem kakaowym i usunąć smak warzywny proszku sojowego.

4 Wymieszać trzy łyżki proszku izolatu białka sojowego, jedną łyżeczkę surowego, naturalnego masła kakaowego, łyżeczkę miodu i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia w 16 ml wody. Proszek do pieczenia nie jest konieczne, ale zapobiega wzdęcia często związane ze wstrząsami białka sojowego.

5 Całość wytrząsać energicznie przez jedną minutę, aby rozpuścić miód, masło kakaowe i proszek do pieczenia. Pić drgania szybko regularnie mieszać lub wstrząsać, jeśli wolisz, aby cieszyć się nim powoli, jak soja osiądzie na dnie szklanki.