adcov.com

Jak schudnąć z Feng Shui Porady

Jak schudnąć z Feng Shui Porady

Najlepszym sposobem, aby schudnąć, nie może być znalezienie odpowiedniej diety. To może być zwiększenie programu odchudzania z Feng Shui. Feng shui oznacza wiatr i wodę. Razem elementy te oznaczają harmonię i równowagę. Korzystanie z Feng Shui w domu uważa się zwiększyć zgodność z naturą i zwiększyć naturalny przepływ energii chi. Starożytna chińska doktryna Feng Shui jest ponad 6000 lat i pomaga poprawić swoją karierę, relacje oraz zdrowie. Wykonaj te proste wskazówki feng shui, aby wzmocnić swój program odchudzania.

Instrukcje

1 Najlepszym sposobem, aby schudnąć z Feng Shui jest oczyszczenie się z bałaganu w domu, szczególnie w kuchni. Umieścić te wszystkie nadmiarowe elementy nie korzystają z dala. Oczyścić swoje szafy i zachować minimalną ilość jedzenia w kuchni. Diet odchudzających będzie łatwiejsze do naśladowania, jeśli używasz ciemnych kolorowe obrusy, podkładki, i talerze. Czarny i ciemny niebieski kolor jest dobrym wyborem dla najlepszego sposobu, aby schudnąć. Nie używaj czerwonego w kuchni. Kolor czerwony podświadomie zwiększa głód.

2 W przypadku najlepszym sposobem, aby schudnąć, aby posiłki święte. Medytować przed każdym posiłkiem, i wyobraź sobie, że jedzenie wchodzących swoje ciało i czyni to zdrowe. Jedzenie powinno mieć przede wszystkim jasne kolory, takie jak te w owocach i warzywach. Ograniczyć neutralnym kolorze żywności, takich jak mięso do mniej niż 30 procent posiłku. Trzymać miskę świeżych owoców na stole. Świeże jaskrawo kolorowe kwiaty w kuchni i jadalni pomoże również problemy odchudzania.

3 Umieść dużo luster w domu za najlepszy sposób, aby schudnąć z Feng Shui. Powiesić lustro w pobliżu stole jadalnym. Umieścić małe lusterko na lodówce. Upewnij się, że jest dużo naturalnego światła, w szczególności w obszarach kuchnia i jadalnia. Wiele osób korzysta z pełnego spektrum światła z ich programu odchudzania. Otwarte okna i umożliwiają czyste cyrkulację powietrza w całym domu.

4 rozwiązań utrata wagi przy użyciu Feng Shui to umieszczenie obiektów w całym domu, które reprezentują zdrowego ciała. Zostaw swoje buty do biegania, gdzie można je zobaczyć przez cały dzień. Trzymać zestaw małych ciężarów w sypialni. Powiesić obrazy zdrowych ludzi w domu.

Wskazówki

  • Blokować widok kuchni, jeśli widać od drzwi.
  • Przed rozpoczęciem odchudzania i program ćwiczeń zawsze skonsultować się z lekarzem.