adcov.com

Jak schudnąć w saunie

Jak schudnąć w saunie


Mimo, że nie może wystąpić gwałtowny spadek masy ciała podczas korzystania z sauny, można zostawić kilka kilogramów. Sauna działa poprzez wystawienie osoby na nadmiar temperatury i konieczności ich potu z ich dodatkowy ciężar. Praca sauna do swojej diety i wykonywania rutynowych może pomóc w osiągnięciu trwałej utraty wagi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak schudnąć w saunie.

Instrukcje

1 Znajdź saunę, które można wykorzystać na dobę. Zazwyczaj najlepsze miejsca do korzystania z sauny są w siłowni lub spa obiektu.

2 Rozpocznij, przechodząc do sauny dwa razy w tygodniu. Twój trening powinien trwać nie dłużej niż pół godziny.

3 Ustaw temperaturę sauny 150 stopni C. Jeśli możesz wytrzymać podwyższone temperatury, można ustawić go nawet wyżej.

4 Zwiększenie liczby dni w tygodniu, aby udać się do sauny. Próbować przechodząc naprzemiennie co drugi dzień w tej samej sesji 20 do 30 minut.

5 Pij dużo wody. Jeśli korzystasz z sauny, aby schudnąć, można bardzo łatwo się odwodnić. Pamiętaj, aby pić dużo wody przed i po sesji.

Wskazówki

  • Szacuje się, że palą wszędzie od 300 do 500 kalorii, podczas sesji w saunie 30 minut. Uważa się również, że do sauny może pomóc pozbyć ciała toksyn.
  • Sauna straty wywołane waga nie jest zazwyczaj zalecane przez lekarzy. Wynika to ze względu na zwiększone ryzyko wysuszenia.
  • Jeśli zaczynasz czuć się słabo lub przegrzania, a następnie opuścić saunę. Nie chcesz ryzykować zawaleniem lub omdlenia z powodu podwyższonej temperatury.