adcov.com

Jak schudnąć w ciągu pięciu dni

Skuteczne i trwałe odchudzanie wymaga czasu i wiąże się długoterminowe zmiany stylu życia. Jednak od czasu do czasu nie mają luksusu czasu, ale muszą pasować do tej sukni lub tych spodniach w ciągu kilku dni. Istnieją sposoby, aby schudnąć w ciągu 5 dni bez uszczerbku dla zdrowia ze względu na diecie moda.

Instrukcje

1 Zmniejszenie spożycia żywności z dnia 1. Czy liczysz kalorii, węglowodanów ani grama tłuszczu, nie jest ważne. Zwróć uwagę na głód. Jedz tylko wtedy, gdy głodny, żuć jedzenie dobrze, i jeść tylko z punktu zaspokojenia głodu. Nawet niewielkie zmniejszenie ilości spożywanych pokarmów powinno normalnie niemal natychmiast rozpocząć utraty wagi.

2 natychmiast zmienić dietę. Idź do sklepu spożywczego i kupić wystarczająco dużo zdrowej żywności, aby trwać całe 5 dni. Sprzedam zdrowe posiłki, zdrowe przekąski i mnóstwo żywności najbardziej chciał, że są dobre dla Ciebie. Wyeliminować wszystkie cukru białego i wyrafinowane ziarna, łącznie z białej mąki i białego ryżu. Zmniejszyć spożycie węglowodanów, podczas gdy zwiększenie spożycia źródeł białka i zielone i czerwone warzywa. Wszelkie jesz węglowodany powinny być całe ziarna. Przeczytaj wszystkie etykiety żywności, by sprawdzić składniki. Zmniejszyć spożycie warzyw bardzo bogatych w skrobię, takie jak białe ziemniaki i kukurydza.

3 Nie uważasz, że masz jeść tylko pokarmy niskotłuszczowe i niskokaloryczne potrawy. Czy jednak zmniejszyć spożycie tłuszczu ogółem i upewnij się, że jedzenie wysokiej jakości tłuszczu. Spożywać umiarkowane ilości tłuszczów jednonienasyconych, takich jak oliwa z oliwek i ryb, które są bogate w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, takie jak łosoś.

4 Rozpocznij program ćwiczeń aerobiku w 1. dniu, jak również. Basen jest jednym z najlepszych ćwiczeń do utraty wagi w ogóle, i jest bardzo pomocny, jeśli chcesz schudnąć w 5 dni. Poćwiczyć na bieżni, spacer lub wycieczka na zewnątrz, należy użyć maszyny eliptyczne, przejdź na rowerze lub skorzystać z roweru treningowego. Zacznij od uzyskania od 10 do 15 minut ćwiczeń aerobowych raz lub dwa razy dziennie, a wzrost o kilka minut każdego dnia. Jeśli jesteś już wykonując kilka razy w tygodniu, wykonywać częściej, najlepiej codziennie.

Wskazówki

  • Pij dużo wody. Ze zwiększonym wysiłku i zmniejszenie spożycia żywności, twoje ciało może potrzebować dodatkowego nawilżenia. Rozgrzać i ogrzać się przy użyciu odpowiednich technik rozciągających w każdej sesji treningowej. Upewnij się, że wszystkie Twoje urządzenia do ćwiczeń, odzież i siłowni członkostwa w miejscu po uruchomieniu 5-dniową odchudzania.
  • Nigdy nie przejść na dietę, zacząć program ćwiczeń lub zmniejszyć liczbę kalorii drastycznie, bez konsultacji z lekarzem. Trening siłowy nie jest tak skuteczne, jak ćwiczenia aerobowe, jeśli twoim celem jest, aby schudnąć w ciągu 5 dni. Fast Weight loss metody nie mają się utrzymać w perspektywie długoterminowej. Mimo, że żaden z wyżej wymienionych etapów są drastyczne, mogą być zbyt nagły, aby je utrzymać jako zmiana stylu życia. Jeść lepiej i wykonywać częściej, zmienić swoje nawyki stopniowo do osiągnięcia wymiernych rezultatów długoterminowych.