adcov.com

Jak schudnąć w ciągu dwóch dni

Utrata wagi w ciągu 2 dni, nie jest łatwa, ale jest to możliwe. Mimo, że nie jest z pytaniem, aby spalić trochę tłuszczu w tym okresie, to jest bardziej prawdopodobne, że będzie Ci schudnąć wody. Powiedział, że jest sukces wszystko sprowadza się do odpowiednich taktyki i stylu życia, termin korekty

Instrukcje

Idź wysokiej intensywności Albo Go Home

1 Czy dużo cardio. Samo ćwiczenie powoduje wysokie wydatki kalorii, ale ćwiczenia układu krążenia, jak bieganie i jazda na rowerze jest bardziej skuteczne dla utraty wagi. W tym przypadku, musi być długa i to musi być intensywne. Staram się robić co najmniej 60 do 90 minut w wyższej intensywności cardio na oba dni. Pozwoli to zwiększyć wydatki kalorii, a także amp metabolizm spoczynkowy. Inną opcją jest nosić garnitur Sauna potu podczas ćwiczeń. To naprawdę powoduje pocenie się, a może przynieść znaczną ilość utraty wagi w pośpiechu.

2 Pij dużo wody. Picie masowych ilości wody nie tylko pomoże wypłukać ciało zanieczyszczeń, ale również pomóc w eliminacji płynów podskórnie, że często trzyma na ciało wokół bioder, ud, kostek i brzuchu. Dodatkową zaletą, ale również przyspiesza przemianę materii.

3 Wykonaj szybki sok. Juice-post zostały wykonane przez wiele lat, aby schudnąć w pośpiechu. To nie wchodzi w rachubę stracić od 3 do 4 kg. dzień. Dodać świeże soki w blenderze i używać ich jako główne źródło kalorii w ciągu dnia.

4 Nie przejadać. Istotne jest, aby wziąć w substancje odżywcze dla przetrwania, ale na pewno nie powinno być nadmiar kalorii. Tylko jeść wystarczającą ilość żywności, aby mieć energię do paliwa treningi i zrobić to przez cały dzień. Jedz pokarmy, które są bogate w błonnik, składniki odżywcze, sycące i lekkostrawne. Owoce i warzywa są dobrymi źródłami.

5 Odwiedź sauna. Idąc do sauny czy na gorące zajęcia jogi nie tylko detox system, czyniąc go bardziej efektywnie działać, ale może również spowodować szybką utratę wagi. Bądź bardzo uwodniony przed, w trakcie i po ukończeniu.

6 w pracy z nosić garnitur Sauna potu. Jeśli nie może go do sauny lub jogi klasy, ubrany w garnitur potu przynosi klasę lub sauna na Ciebie. Często mieszanych sztuk walki bojowników, zapaśnicy i bokserzy nosić te stroje zmniejszenie masy w pośpiechu. Pomagają zwiększyć utratę masy ciała od kostek aż do szyi poprzez zwiększenie ciepłoty ciała.

Wskazówki

  • Jeśli próbujesz stracić znaczną ilość masy w pośpiechu, to jest dobry pomysł, aby najpierw skonsultować się z lekarzem.
  • Jeśli masz zamiar nosić garnitur Sauna potu, należy pić dużo wody. Pobyt uwodniony jest niezbędna; w przeciwnym razie, może się to skończyć rozdawanie i uszkodzenia mózgu i innych narządów z braku tlenu.