adcov.com

Jak schudnąć szybko z medycyny chińskiej

Jak schudnąć szybko z medycyny chińskiej

Jeśli chcesz szybko schudnąć, medycyna chińska może być w stanie pomóc. W medycynie chińskiej, połączenie akupunktury, ziół, kontrola diety, masaż brzucha i ćwiczenia oddechowe są stosowane w celu przyspieszenia trawienia i zaspokojenia podstawowych dysproporcji, które uważa się, że prowadzi do nadwagi. Chińska medycyna nie jest cudownym lekiem, ale w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami, może to pomoże Ci osiągnąć swoje cele utrata masy ciała.

Instrukcje

1 Jedz dużo gorzkich, kwaśnych i ostrych potraw. Według medycyny chińskiej, te produkty są dobre dla utraty wagi. Unikaj słodkich, słonych i tłustych pokarmów, ponieważ prowadzą one do masy ciała.

2 Weź chiński ziołowy suplement lub wypić chińską herbatę ziołową. Niektóre chińskie zioła pomaga tłumić apetyt, zwiększyć metabolizm i spalić tłuszcz. Niektóre chińskie zioła uważane za korzystne dla utraty wagi to He Ye, Fu Ling, Huang Qi, i Chi Qian Cao. Bao on Wan Chinese masa środek na recepty straty, które zawiera pewną liczbę ziół. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy skonsultować się z lekarzem medycyny chińskiej, który może zaprojektować plan leczenia pokrywane do Twoich potrzeb.

3 Należy unikać picia zimnych napojów z posiłków. Zimne napoje powolne trawienie. Zamiast pić ciepłą herbatę chińską, takich jak herbaty oolong, z posiłków do emulgowania tłuszczu i trawienie. Również unikać spożywania zimnych pokarmów, takich jak surowe owoce i warzywa. Ciepłe posiłki, jak na parze żywności, wymieszać frytki i zupy pomocy szybkiego trawienia.

4 Czy konsultacje z akupunktury. Zrobi dokładną analizę, aby dowiedzieć się, co wskazuje na twoje ciało musi być stymulowany. Gdy igły są umieszczane w określonych punktach ciała, że ​​leżące u podstaw zaburzeń równowagi i przywrócenia uzupełnić przepływ qi lub energii życiowej, według medycyny chińskiej. Zastój qi w niektórych obszarach ciała może prowadzić do nadwagi.

Akupunktura może pomóc ograniczyć apetyt, przyspiesza metabolizm i zwiększyć wchłanianie składników odżywczych. Akupunktura ucha uważa się za szczególnie efektywne dla utraty wagi, ponieważ ucha znajdują się punkty odpowiadające głównych organów i części ciała. Acupuncturists czasami kulki lub umieścić magnesy na usznych punktów po każdym zabiegu akupunktury w celu utrzymania skuteczności między sesjami. Masaż kulek lub magnesy na około dziesięć sekund każdej porze masz ochotę żywności.

5 Naciśnij jelita grubego 4, osierdzie 6, i 36 punktów mocno żołądek na dwie minuty dziennie na trawienie i wydalanie. Codziennie rano i wieczorem, dać sobie masaż brzucha przy użyciu palców, aby wywierać presję w kierunku swojego jelita grubego w celu promowania trawienie. Praktyka oddychając głęboko z brzucha codziennie rano do ograniczenia głodu, zwiększenie energii i promowania relaksu.

Wskazówki

  • Pamiętaj, aby jeść zrównoważonej diety i wykonywania co najmniej trzydzieści minut dziennie. Chińska medycyna nie jest cudownym lekarstwem, a utrata masy ciała nie powinny być traktowane jako takie. Zdrowa dieta i ćwiczenia fizyczne są istotnym elementem każdego programu odchudzania.
  • Porozmawiać z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek chiński ziołowy. Efekty tych wzorach nie są naukowo udowodnione. Niektóre z nich mogą być niebezpieczne.