adcov.com

Jak schudnąć Noce robocze

Pracownicy nocnej zmiany w różnych branżach są notorycznie stara się utrzymać funtów off. Wynika to z kilku czynników, w tym snu i rytmów okołodobowych przerwał ten bałagan z naszych hormonów i układu pokarmowego. Kuszenie nocnych wraz przejazdu przez brak czasu i motywacji do ćwiczeń pogłębia tylko problem. Jednak każdy pracownik nocnej zmiany może podjąć kroki, aby schudnąć.

Instrukcje

1 Dowiedzieć się, ile kalorii trzeba jeść, aby schudnąć stosując licznik kalorii online, na podstawie masy ciała (patrz zasobów.).

2 Paliwo się z chudego białka, pełnoziarniste i zdrowych tłuszczów, takich jak orzechy i awokado, unikając tych produktów, które łączą w sobie zarówno tłuszczu i cukru, jak pączki i ciastka.

3 Przygotuj się przez przynosząc zdrowe przekąski do nocnej zmiany, aby pomóc uniknąć pokusy stwarzane przez nocnych opcji fast-food. Kilka zdrowych opcji włączenia Turcji i niskotłuszczowy ser, warzywa i bułki niskotłuszczowy sos lub hummus i jabłko i ciąg ser.

4 Weź się w świetle, pożywny posiłek (myślę jogurt i muesli) przed snem w ciągu dnia. Pomoże to gotowy ciała do większego posiłku po przebudzeniu.

5 Pij dużo wody podczas swojej zmiany, aby pomóc wzmocnić swój poziom energii, bez konieczności zbyt dużo kofeiny. Jeśli to możliwe, weź kilka małych przerw, więc można wziąć kilka spacerów, by pomóc swojej energii się podczas spalania kalorii.

6 Sprawdź czas w swoim harmonogramie ćwiczeń. Najprawdopodobniej będziesz czuć się bardziej pobudzony w dni wolne, więc trochę czasu, aby dostać to, w co najmniej 30 minut ćwiczeń sercowo-naczyniowych lub treningu siłowego. Nie tylko będzie można spalić kalorie potrzebne do osiągnięcia swoich celów odchudzania, można również czuć się bardziej pobudzony i mniej uzależnione od żywności i napojów, aby dostać się w twoich nocnych zmian.

7 Upewnij się, że masz co najmniej siedem godzin snu każdego dnia po pracy swoją zmianę. Według WebMD i niezliczonych innych organizacji medycznych, uzyskiwanie jakości snu --and dosyć - może pomóc utrzymać funtów off umożliwiając hormony, które mówią nam, że jesteśmy pełni do wykonywania swojej pracy.

Wskazówki

  • Jeśli okaże się, że nie masz czasu na pełne treningi, nie rozpaczaj. Dodawanie w nawet 10 dodatkowych minut spaceru każdego dnia może pomóc schudnąć, a więcej zrobisz, tym więcej stracisz.
  • Oprzeć się pokusie, aby pobrać kalorii załadowany przekąskę z automatu w miejscu pracy. Te zbyt słone lub słodkie pokarmy może są natychmiastowe sabotaż odchudzania.