adcov.com

Jak schudnąć na Teen dziewcząt

Bycie nadwaga nastolatek jest trudne. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteś dziewczyną nastolatek. Media, przyjaciele, współpracownicy i członkowie rodziny całe ciśnienie schudnąć i być cienkie. Mimo, że nadwaga jest niebezpieczna dla zdrowia, ważne jest, aby schudnąć właściwy sposób. Przestrzegając kilku prostych zasad, można być na najlepszej drodze do zdrowszego i szczęśliwszego życia.

Instrukcje

Utrata wagi dla nastoletnich dziewczyn

1 Ustaw realistyczny cel. Kiedy wiesz, co jest zdrowe, a co jest niezdrowe, będziesz miał lepszy pomysł, co można zrobić, aby znaleźć zdrową wagę. Nie należy zakładać, że ponieważ model w magazynie jest dość, że jest w zdrowej wagi. Walczyć z pragnieniem używania pigułki diety lub inne opcje niezdrowych schudnąć. Uświadom sobie, że zmniejszenie masy ciała wymaga czasu, ale będzie to dobre dla ciała.

2 Ruszaj się. Jednym z najlepszych sposobów, aby rozpocząć utraty wagi jest, aby wykonywać. Dołącz do drużyny sportowej lub podjąć bardziej fizycznego hobby. Jeżeli sport nie są twoje rzeczy, robić proste rzeczy wykonywać więcej. Weź psa na spacer, albo chodzić lub jeździć na rowerze do szkoły. Nie tylko sprawowanie pomóc schudnąć, można również czuć się lepiej o siebie.

3 Jedz zdrowe śniadanie. Wstając rano, może być trudne, ale początek dnia zdrowe śniadanie może być dobrym sposobem, aby osiągnąć swoje cele utrata masy ciała. Przez jedzenie dobre śniadanie w godzinach porannych, będziesz szybko uruchomić swój metabolizm rano i mieć dużo energii na cały dzień. Jedzenie śniadania może również pomóc zatrzymać niepotrzebnego podjadania w ciągu dnia.

4 części monitora. Zamiast zajadając się na trzy lub cztery kawałki pizzy, spróbuj o jednym i jakieś owoce lub warzywa. Poczekaj między pobraniem sekund. Jak patrzysz na swoje porcje, można zauważyć, że nie trzeba tyle żywności, jak Ci się, że czuć się pełna. Podczas jedzenia się, podziel się posiłkiem lub zamówić posiłek dziecięca.