adcov.com

Jak schudnąć na dwa miesiące po porodzieTwoje ciało przechodzi szereg zmian w czasie ciąży. Wszystkie te zmiany są dla zdrowego rozwoju dziecka. Jednak wiele z tych zmian mogą mieć negatywny wpływ na postrzeganie - w tym ilości masy już zdobytych. W rzeczywistości, jak schudnąć jest często jednym z pierwszych myśli kobieta ma po porodzie. Lekarze doradzają kobiety poczekać do co najmniej dwa miesiące po porodzie do rozpoczęcia odchudzania.

Instrukcje

1 Jedz dobrze zrównoważonej, zdrowej diety. Zdrowe odżywianie jest jednym z najlepszych sposobów, aby schudnąć. Diety zderzeniowe i tak zwane diety cud zazwyczaj nie działają dobrze - czy waga jest zdobyte z powrotem po zakończeniu diety. Wybieraj owoce i warzywa za przekąski. Całe ziarna i białka, o niskiej zawartości tłuszczu są również ważne elementy diety poporodowej. Jeść małe posiłki, kiedy jesteś głodny i unikać nadmiernie przekąski między posiłkami. Ale nie opuszczaj posiłków, zwłaszcza gdy karmisz piersią. Twój organizm potrzebuje składników odżywczych do uzupełnienia się.

2 Ćwiczenie codziennie. Tworzenie procedury, które można wykonać. Nowe dziecko często dyktuje harmonogram. Dlatego zatrudniamy partnera lub przyjaciela, aby ci pomóc, dzięki czemu można uzyskać dostęp do wykonywania w. Weź codzienne spacery z dzieckiem. Świeże powietrze jest dobre dla Ciebie i Twojego dziecka - i można spalić kalorie po prostu chodzenie 30 minut dziennie. Oszczędzał się. Pchanie zbyt wiele za szybko, może zniechęcić odzyskiwanie. Słuchaj swojego ciała. Jeśli czujesz się zmęczony i obolały, zatrzymać się na dzień.

3 Ustaw osiągalne cele. Wiele kobiet spodziewać powrotu ciała do dokładnego rozmiaru i kształtu były przed ciążą. Jednak ciąża często zmienia kształt organizmu - tak dokładny rozmiar i kształt mogą nie być fizycznie możliwe. Wyznaczać cele krótkoterminowe i spotkać się za każdym razem spotkać się jeden. Po spełnić jeden cel, ustawić kolejnego gola.