adcov.com

Jak schudnąć na diecie Ostateczny Nowym Jorku

Jak schudnąć na diecie Ostateczny Nowym Jorku


Ultimate New York potrawy był autorem książki David Kirsch, trener fitness, który pracuje z licznych gwiazd. Plan jedzenia, że ​​kontury ma być do końca życia, a następnie w ciągu kilku tygodni diety powinny stracić więcej niż 10 funtów.

Instrukcje

1 Zacznij od pierwszej fazy diety. Pierwsza faza to 2 tygodni i ma wyeliminować węglowodanów i cukrów z diety. Jesteś mogą jeść orzechy, białka jaj, chudego białka i niektórych gatunków ryb.

2 Dodaj w kilka kolejnych żywności w sprawie drugiej fazy. Użytkownik może jedną serwującą dzień przedmiotów, takich jak jabłka, fasola i słodkie ziemniaki w fazie 2.

3 Utrzymanie odchudzania z fazy kształcenia. Jesteś mogą mieć niektóre z wcześniej zakazanych pokarmów w moderacji.

4 Ogranicz dzienne spożycie kalorii. Najtrudniejszą częścią po ostatecznym New York diety jest to, że można mieć tylko niewielką liczbę kalorii każdego dnia. Na pierwszym etapie, zostanie ograniczona do między 800 i 1000 kalorii, podczas gdy na drugim etapie można dodać tylko w kolejne 100 kalorii.

5 Postępuj według receptur podanych w książce Ostateczny Nowy Jork diety. Aby pomóc Ci w Twojej diecie, Kirsch zapewnia recepty, że można zrobić na śniadanie, lunch i kolację.

6 Spodziewaj śledzić intensywny program ćwiczeń. Autor zaleca godzinę i pół cardio i wagi szkolenia każdego dnia.

Wskazówki

  • Ultimate New York dieta będzie działać dla wegetarian, jak również. Do zapotrzebowania na białko zwierzęce, tofu i tempeh używać zamiast.
  • Może to być trudne do utrzymania diety przez całe życie, ze względu na dużą liczbę ograniczeń spożywczych.