adcov.com

Jak schudnąć na diecie niskowęglowodanowej

Jak schudnąć na diecie niskowęglowodanowej


Nauka udowodniła, że ​​osoby na diecie niskowęglowodanowej może jeść więcej żywności tracąc na wadze więcej niż na tradycyjnych niskokalorycznych i niskotłuszczowych diet. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak schudnąć na diecie niskowęglowodanowej.

Instrukcje

1 Badania różne diety o niskiej zawartości węglowodanów. Atkins, South Beach i Sugar Busters są popularne przykłady diet o niskiej zawartości węglowodanów. Dowiedz się o węglowodany i jak one działają w organizmie ludzkim.

2 Wybierz diety niskowęglowodanowej lub łączyć elementy, aby stworzyć plan, który będzie pracować dla Ciebie.

3 Kup książkę liczenia węglowodanów i zapoznać się z liczbą węglowodanów do żywności już jeść. Ten kieszonkowy książka pomoże Ci odkryć, co żywności można jeść na nowej diecie.

4 pozbyć z domu wszelkich słodkich lub produktów o wysokiej zawartości węglowodanów, a następnie zakupy spożywcze dla żywności o niskiej zawartości węglowodanów. Sprawdzić online lub w książce telefonicznej, aby znaleźć sklep specjalne niskowęglowodanowej.

5 Prowadź dziennik żywności. Zanotuj wszystko, co jeść i obejmują liczbę węglowodanów. Należy również pamiętać, codzienne wagi. Pozwoli to utrzymać się na torze i pomóc zidentyfikować problemy pokarmów Stall odchudzania.

6 Jeśli plateau lub zaczynają przybierać na wadze, spojrzeć wstecz na Twojego dziennika żywności znaleźć żywność, która może być sprawcą. Każdy jest inny. Na przykład, niektórzy ludzie mogą jeść wszystkie pomidory, które chcą na diecie niskowęglowodanowej i nadal schudnąć. Inni mogą nie być w stanie zjeść jednego pomidora bez uzyskania funta.

7 Włóż błonnika w diecie. Fiber jest ważne, gdy jesteś na diecie niskowęglowodanowej. Nie tylko pomaga utrzymać układ trawienny jasne, to faktycznie zmniejsza liczbę węglowodanów w produktach spożywczych. Na przykład, jeśli kawałek chleba ma 15 węglowodanów oraz 5 gramów błonnika, błonnik odjąć od węglowodanów w swoim "liczenia węglowodanów netto." Liczyć tylko 10 węglowodanów za tym kawałkiem chleba.

8 Doświadczenie. Sukces na diecie niskowęglowodanowej zależy na znalezieniu tego, co działa dla Ciebie. Wypróbuj różne produkty o niskiej zawartości węglowodanów i kombinacji posiłków, aby odkryć, co żywności daje najwięcej energii i pomóc schudnąć najszybciej.

9 trzymać. Jedzenie niskowęglowodanowej jest naprawdę bardziej styl życia niż diety. Będzie relatywnie szybko schudnąć na diecie niskowęglowodanowej, ale to jedyny sposób, aby utrzymać ją jest nadal żyć stylu życia niskowęglowodanowej.

Wskazówki

  • Badania wykazały, że ludzie na diecie low-carb zwykle jedzą więcej warzyw niż w populacji ogólnej. Chociaż trzeba będzie ograniczyć te warzywa, które są bogate w skrobię i węglowodany, istnieje wiele opcji dla wegetarian pyszne niską zawartością węglowodanów.
  • Pamiętaj, liczy się "węglowodanów netto" zamiast "wszystkich węglowodanów firmy." Zrobić poprzez ilość węglowodanów w artykułu spożywczego i odjęcie ilości włókien i cukru alkoholi z tej liczby. Otrzymaną ilość węglowodanów jest twoje "net" i jest tylko numer, który trzeba zastosować w swojej liczby węglowodanów.
  • Bądź ostrożny z żywności, które są bogate w alkohole cukrowe, takie jak Malitol. Spożywane w małych ilościach mogą spowodować żadnych problemów, ale ciągłe jedzenie często powoduje problemy z żołądkiem.
  • Przed rozpoczęciem diety niskowęglowodanowej, skonsultować się z lekarzem, jeśli masz chorobę, lub znaczną ilość masy do stracenia.