adcov.com

Jak schudnąć mleka spożywczego

Jak schudnąć mleka spożywczego


Dieta 24/24 Mleko, znany również jako 24/24 lub The Milk Diet jest dieta fanaberia, że ​​koncentruje się na co dzień pije mleko. Większość diet fad tylko pomagają organizmowi w utracie nadwagi wody i 24/24 Mleko Dieta nie jest wyjątkiem. Jednak, jeśli chcesz schudnąć w pośpiechu, starając diety mleko przez kilka tygodni powoduje utratę około 1:59 funtów tygodniowo. Jeśli cierpią z powodu zaburzeń odżywiania w przeszłości lub mają większych problemów zdrowotnych, przed rozpoczęciem diety mleko skonsultować się z lekarzem.

Instrukcje

1 Drink 24 uncji mleka beztłuszczowego co 24 godziny. W 24 uncji mleka wynosi około trzech szklanek mleka dziennie.

2 Jedz diety pełen świeżych owoców i warzyw. Nie musisz jeść mniej, aby schudnąć na diecie mleka, chociaż można uzyskać lepsze wyniki, jeśli większość jesz codziennie są świeże warzywa i owoce.

3 Jedz chude źródła białka dwa razy dziennie. Chude białko obejmuje żywności, takich jak chude piersi z kurczaka lub czarną fasolą. Na przykład, można jeść czarny zupa fasolowa na lunch i chude piersi z kurczaka z warzywami na obiad.

4 Nie należy pić więcej mleka, aby stracić na wadze więcej. Picie cztery lub pięć szklanek mleka dziennie nie przyspieszy proces, więc trzymać się trzech 8-uncji szklanek mleka co 24 godziny.

5 Pobierz mnóstwo ćwiczeń. Aktywny tryb życia działa najlepiej z mlekiem Diet. Nie należy się spodziewać, aby schudnąć siedząc siedzący przez cały dzień i po prostu pije trzy szklanki mleka oprócz regularnej diety. Spróbuj uruchomić rano, przez co najmniej 20 minut, a uprawianie sportu w nocy, jak tenis czy softball, co najmniej trzy razy w tygodniu.

Wskazówki:

  • Mleko Dieta może być stosowany do krótkotrwałego lub długotrwałego odchudzania lub zarządzania.
  • Nie próbuj mleko Dieta jeśli na laktozę.