adcov.com

Jak schudnąć i ton brzuchu

Jak schudnąć i ton brzuchu


Czy chcesz stracić 5 lub 50 kg., Środek schudnąć pozostaje ten sam. Będziesz musiał zobowiązać się m.in. regularne ćwiczenia i zdrową dietę w swoim stylu życia. Najlepszym sposobem, aby schudnąć i utrzymać ją jest zrobić to stopniowo. Według strony internetowej lekarz rodzinny, trwające utrata wagi może być osiągnięty przez tracąc nie więcej niż 2 kg. na tydzień.

Instrukcje

1 Opuść dziennego spożycia kalorii o 500 do 1000 kalorii na utratę wagi od 1 do 2 kg. na tydzień. Przestań jeść żywności tuczu i zastąpić je zdrowych opcji, takich jak owoce i warzywa, chude białko, produkty niskotłuszczowe, bogate w błonnik produktów i całych artykułów zbożowych.

2 Zwiększ swój metabolizm przez cały dzień jedząc często. Jedz małe porcje, co kilka godzin, aby uniknąć głodu i utrzymać poziom cukru we krwi na stałym poziomie.

3 Po wizycie z ćwiczeń sercowo-naczyniowych, takich jak pływanie, bieganie, chodzenie, jazda na rowerze lub przy użyciu siłowni sprzęt cardio. Sercowo-naczyniowy ćwiczeń przyspiesza metabolizm do spalania kalorii i tłuszczu powodujące utratę wagi. Cel na 45 minut cardio dziennie przez co najmniej trzy dni w tygodniu.

4 Pociąg z hantlami lub maszyn wagi do tworzenia tkanki mięśniowej. Tkanka mięśniowa pomaga organizmowi spalić więcej tłuszczu, ponieważ utrzymuje metabolizm aktywna cały dzień. Podzielone na części ciała ćwiczyć nad swoimi dni treningowe i pozwolić jeden dzień odpoczynku po każdym treningu treningu siłowego.

5 ton brzucha ćwiczenia brzucha, jak chrupie i przysiady na górnych brzucha. Przeszkolić skośne z łuków bocznych i łokcia do brzuszków kolanowych i pracować dolny brzuch wykonując odwrotnych brzuszków i wyciągów nóg.

6 ssać w żołądku, gdy masz szansę. Próżniowy brzucha żołądek pracuje się przez napięcie mięśni bez ruchu. Można to zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Wydech, stojąc prosto z rękami na biodrach. Ssać w żołądku, gdy przewidując ciągnięcie pępka do kręgosłupa. Trzymać napięcie w brzuchu, gdy oddycha normalnie. Zbuduj ćwiczenia, starając się utrzymać skurcz już za każdym razem. Wykonaj ćwiczenie gdy masz wolną chwilę. Zmierz się z czasem w ten żołądek próżnię siedząco lub leżąc na brzuchu.

7 pić zieloną herbatę i wodę. Według "Redbook" stronie internetowej magazynu, zielona herbata zwiększa metabolizm wynikający jeśli utraty nadwagi. Woda nawilża ciało i sprzyja zdrowiu przewodu pokarmowego, transport składników odżywczych i oczyszcza toksyny z systemu.

8 Unikaj brak snu. Pozwalają ciała siedmiu do dziewięciu godzin snu na dobę, więc można go przywrócić się i dostarczyć energii na następny dzień.