adcov.com

Jak schudnąć do walki ze sportem Diety

Podczas odchudzania w ogóle jest już trudna sprawa, zmniejszenie masy ciała, udział w sportowym imprezy jest jeszcze bardziej stresujące. Przy sporządzaniu, należy dążyć, aby stracić tłuszcz, zachowując jak najwięcej masy mięśniowej, jak to możliwe, aby zmaksymalizować swoje sportowe skuteczności. Chociaż czas między teraz i walka będzie określić stymulacji, elementy proceduralne diety, aby zachować masę mięśniową pozostanie dość statyczna.

Instrukcje

Pierwsze Lean

1 Czy analiza tkanki tłuszczowej wykonywany tak będziesz wiedział na czym stoisz. Badania ciała tłuszczu można zrobić w większości sal gimnastycznych i ośrodków medycznych. Powołanie jest zazwyczaj wymagane, więc zadzwońcie do zapewnienia będą mogli cię zobaczyć. Dla mężczyzn, wchodząc do walki na około 10 do 12 procent tłuszczu ciała jest rozsądny poziom chudość. Dla kobiet, coś między 12 do 14 procent tłuszczu w organizmie jest bardzo dobry

2 Oblicz ile czasu pozostała między teraz i walka ustawić stymulację. Dodatkowo, obliczyć ile waga musisz stracić - odjęcie aktualnej masy ciała od wyświetlanego ciężaru ciała na żądanym poziomie tkanki tłuszczowej. Podzielić równomiernie na ten okres czasu masz dostępne do przygotowania. Bo powolny i stały spadek masy ciała ma mniejszą szansę na utratę cennych mięśni niż blitzkrieg utratę wagi, możesz wykorzystać swój dostępny czas do maksimum.

3 Prowadź dziennik szczegółowo żywności można konsumować w ciągu całego dnia, ich wszystkich kalorii i ich makroskładników podział. Makroskładników podziału odnosi się do liczby gramów białka, węglowodanów i tłuszczu w każdej pozycji. Zdecyduj wcześniej, ile kalorii będziesz jeść dziennie w oparciu o ile waga musisz stracić i jak szybko musi być stracony. Istnieje około 3500 kalorii na kilogram masy ciała, więc jeśli mają na celu stracić pół kilograma tygodniowo, musisz jeść 500 kalorii dziennie mniej niż normalnie, aby wykonać to zadanie. W ogóle, wypełniając swoją dietę z tylko zdrowych, naturalnych produktów spożywczych, takich jak chude mięso, owoce, warzywa i zdrowe źródła tłuszczu, takich jak oliwa z oliwek, orzechów, nasion i oleju z ryb. Unikaj żywności przetworzonej, cukrów, alkoholu i wyrafinowanych przedmiotów mąki podczas diety.

4 Ustaw stawkę dzienną węglowodanów w zależności od aktualnego poziomu tkanki tłuszczowej. Szczuplejsze osoby są bardziej wrażliwe na insulinę (w stanie lepiej wykorzystać połknięte węglowodany) niż przenoszenia dodatkowego ciężaru, więc mogą jeść więcej węglowodanów podczas diety, ponieważ mają mniejsze szanse, jak przechowywanie tych węglowodanów w tłuszcz. Według trenera wydajność Christian Thibaudeau, dążyć do 0,25 g / funt wagi ciała, jeśli są od 15 do 20 procent tłuszczu, 0,35 g / kg masy ciała, jeśli są między 12 a 15 procent tłuszczu, a 0,45 g / kg wagi ciała, jeśli wynosi od 10 do 12 procent tłuszczu.

5 Wreszcie, należy wypełnić pozostałą część swojej diety w równej proporcji kalorii pochodzących z tłuszczu i kalorii z białka. Pamiętaj, aby utrzymać się ograniczona do tych zdrowych produktów wymienionych powyżej. Dodatkowo należy pamiętać, że gram tłuszczu ma około dwa razy więcej kalorii, jak gram białka lub węglowodanów, więc trzeba będzie zużywać dwa gramy białka na każdy gram tłuszczu w diecie, aby utrzymać rzeczy jeszcze.