adcov.com

Jak schudnąć bez Poza Pracą

Jak schudnąć bez Poza Pracą


Wiele osób chce schudnąć, ale zamiast zgubieniu kilogramów ich zgubić ich tempa, gdy pracuje się zbyt wiele kłopotów, zbyt czasochłonne lub po prostu zbyt trudne. Chociaż nie jest to dobry plan długoterminowy, aby schudnąć bez ćwiczeń i utrzymania zdrowego układu krążenia i centrum fitness schematu, są chwile w życiu, kiedy można po prostu zbyt zmęczony, zbyt zestresowany lub zbyt zajęty, aby poćwiczyć. W takich momentach, że nie trzeba poświęcać swoją figurę, ale trzeba skupić się bardzo intensywnie na rzeczy, które jedzą, jak również, gdy je jeść.

Instrukcje

Jak schudnąć bez Poza Pracą

1 Weź codziennie multiwitaminy. Współpracować z lekarzem, aby upewnić się, że otrzymujesz wszystkie witaminy i minerały, które są potrzebne. Bo trzeba będzie obniżyć spożycie kalorii drastycznie, aby kontynuować, aby schudnąć bez regularnego treningu, musisz upewnić się, że nadal otrzymują wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

2 Wymień śniadanie z pożywne białka lub posiłku zastępczego poruszenia. Pomoże to upewnić się, że masz wystarczająco dużo energetyzujące kalorii na rozpoczęcie dnia bez dodawania nadmiernych węglowodany, które są w większości płatków śniadaniowych, tostów i innych klasycznych dań rano.

3 Jedz węglowodany przed 1 PM.Carbohydrates daje energię, ale są one również jednym z najłatwiejszych rzeczy za swoje ciało, aby przekształcić się w tłuszczu. Unikanie węglowodanów po obiedzie daje czas ciało spalić węglowodany, które jedliśmy na początku dnia.

4 Unikać cukru całkowicie. Jeśli coś trzeba osłodzić, należy słodzik na bazie sukralozy zamiast prawdziwych. Jeśli nie ćwiczysz, organizm automatycznie zapisuje glukozy i zamienia ją w tłuszczu, zamiast używać go na energię.

5 Zmniejsz porcje o połowę. Jeśli masz zamiar zrezygnować z ćwiczeń, a następnie trzeba będzie zrezygnować z prawie połowę kalorii, że jesteś przyzwyczajony do jedzenia. Postaraj się wyeliminować kalorii z pieczywa, cukru i słodkich napojów, takich jak herbata i cola, utrzymując żywności wysokiej białka jak kurczak, chude czerwone mięso i świeże owoce i warzywa.

Wskazówki

  • Nawet jeśli nie masz czasu na ćwiczenia, możesz dać swój metabolizm impuls poprzez energiczny spacer lub jedzenie pikantnych potraw.
  • Współpracować z lekarzem i dietetykiem, aby upewnić się, że nie stają się niedożywione podczas cięcia spożycie kalorii.