adcov.com

Jak schudnąć, aby pozbyć się koła zapasowego

Wypróbowany i prawdziwy sposób, aby schudnąć i stracić koło zapasowe w pasie jest zwiększenie swoich ćwiczeń cardio. You''ll również dodać trening siłowy do Twoich ćwiczeń i jeść dobrze zbilansowane posiłki. Przenoszenia dodatkowego ciężaru wokół brzuch zwiększa wiele zagrożeń dla zdrowia --- nawet więcej powodów do zaostrzenia talii.

Instrukcje

Utracie wagi

1 Oblicz swój wskaźnik masy ciała (BMI). Jedyną rzeczą, którą trzeba wiedzieć jest aktualna waga i wzrost. Istnieje wiele kalkulatorów BMI Internecie. Według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa, USDA, ludzi, którzy wchodzą w zakresie BMI 18,5-24,9 są zdrowe; 25-29,9 są za nadwagę; 30 i powyżej są uważane za otyłe.

2 Rozbuduj swoją aktywność fizyczną. Na spacer to dobry początek, ale naprawdę spalić tych dodatkowych kilogramów z talii zwiększyć cardio do 30 minut. Działalność cardio to wielkie szybkie chodzenie, jazda na rowerze, pływanie i jogging. Zacznij powoli i stopniowo zwiększać czas do jednej godziny, jeśli to możliwe. Jeśli trafisz plateau, może to oznaczać, że organizm dostosował się do danego schematu treningu. Oznacza to, że nadszedł czas, aby zmienić plan treningu. Spróbuj nową działalność, jak taniec brzucha lub tańca, lub po prostu zwiększyć odporność na istniejącej procedury.

3 Dodaj do treningu siłowego treningu cardio, aby uzyskać pożądane wyniki. Podnoszenie ciężarów może pomóc przekształcić swoje ciało i daje więcej siły. M.in. podnoszenie ciężarów, który skupia się na nogach, ramionach i ABS dwa do trzech razy w tygodniu. Pamiętaj, aby nigdy nie pracować na tych samych mięśni kolejno.

Inteligentne odżywianie

4 Jedz więcej produktów pełnoziarnistych, a nie rafinowanych zbóż, ponieważ daje poczucie bycia pełnym, na dłużej. Dobre opcje to chleb pełnoziarnisty i brązowy ryż zamiast białego ryżu. Dowiedz się więcej o etykietach żywności, które mogą wprowadzać w błąd; Słowa takie jak "multi-ziarna", "otręby" lub "100 procent pszenicy" nie są produkty pełnoziarniste. USDA przewiduje pomocne wskazówki i zasoby, aby pomóc w utracie wagi w www.mypyrmaid.gov.

5 Dołącz asortyment warzyw, owoców i chudego białka, takich jak ryby, indyka i kurczaka. Wybierz orzechów, jak zdrowej przekąski. Według ekspertów wellness dr Pamela Peeke, MD, jest to dobry pomysł, aby jeść co 3 do 4 godzin od śniadania przez obiad. I przestać jeść na dwie godziny przed snem; idealnie, zjeść obiad, nie później niż 8-8: 30 pm

6 porcji kontrolne. Pamiętaj, aby jeść powoli i zwracać uwagę na uczucie pełności. Jeśli zaczynasz czuć się pełna, stop.