adcov.com

Jak rzucić Pop

Soda Pop na pewno nie jest zdrowie napojów. Cukru słodzone napoje gazowane jest mnóstwo pustych kalorii, a wersje diet z ulubionych napojów zawierają sztucznych substancji słodzących może nie być komfortowo. Czy obawiasz się o swoje zdrowie lub po prostu nie chcesz tracić pieniędzy na automacie, przy odrobinie wiedzy, można przełamać nawyk gazowany napój na dobre.

Instrukcje

1 Napisz, każdy napój można spożywać w małych notebooków. To zrobić na kilka dni lub nawet tydzień. Spisując to, co konsumują, zalecane przez dietetyka Andrea Wenger Hessa z Uniwersytetu w Maryland Medical Center, pomaga podnieść świadomość tego, co się dzieje w organizmie. To może pomóc, aby zapisać, ile kalorii w każdym napoju było, więc można zdecydować, czy chcesz, aby wyeliminować całkowicie lub pop cięcia kalorii z innych obszarów swojej diety, aby zrobić miejsce na sporadyczne uczta.

2 Omiń pop całości dla jednego lub dwóch pełnych dni. W swoim notatniku, należy pamiętać, jak się czujesz, gdy idziesz bez sody. Jeśli czujesz się zmęczony lub bóle głowy, prawdopodobnie spodobał się sody do swojej kofeiny. Jeśli znajdziesz się pragnienie słodyczy, prawdopodobnie lubią słodki smak. Jeśli jesteś tylko spragniony, można zastąpić pop wodą.

3 Wymień pop z zdrowsze alternatywy. MayoClinic.com zaleca małą szklankę soku owocowego. Koktajle są również dobrym wyborem; domowe koktajle owocowe daje cały błonnik i składniki odżywcze obecne w całych owoców. Jeśli potrzebujesz pick-me-up rano, zrobić koktajl kawy z mlekiem o niskiej zawartości tłuszczu, pół mrożonych bananów, kawy instant w proszku i małej ilości słodzika.

4 ssać mięty oddechu walczyć łaknienie cukru. Podczas gdy wszystkie mennice może pomóc zabić pragnienie popu i innych słodyczy, mocno doprawione cynamonu mennic są najlepszym. Książka Doktora z Remedies Żywności zgłasza silne, ostre smaki, takie jak cynamon przytłoczyć smak pąki i mają większy wpływ na apetyt, niż bardziej łagodnej mięty pieprzowej lub mięty.

Wskazówki

  • Korzystanie mrożone owoce w smoothies eliminuje potrzebę lodu.
  • Omijać fast-food smoothies, które często są ładowane z cukru i tłuszczu.