adcov.com

Jak rzucić palenie Elektronicznie

Jak rzucić palenie Elektronicznie


Elektroniczny papieros, e-papieros czy jest nowa metoda rzucenia palenia. E-papieros jest "mechatronik" dostarczanie niewielkich ilości nikotyny przy każdym zaciągnięciu. E-papieros jest pręt w kształcie papierosów, która wytwarza parę wodną, ​​a nie palić. Pochodzi z wymiennych wkładów filtracyjnych w różnych smakach. E-papieros działa na baterii litowej i może być pobierana w formie elektronicznej, nawet z samochodu lub komputera. E-papieros jest jak prawdziwy papieros, minus smoły i innych substancji rakotwórczych znajduje się w tytoniu do palenia.

Instrukcje

1 Naładuj baterię e-papierosa.

2 Wkręć nikotyny filtrującej swojego wyboru.

3 Zapoznaj się z e-papierosa z Tobą, dokądkolwiek się udasz. Kiedy czujesz chęć palenia, po prostu przedstawić swój e-cig i zaciąga się. Bo to nie wytwarza dymu, można użyć adresu e-papieros dosłownie gdziekolwiek jesteś i nadal uzyskać nikotyny poprawkę.

4 obniżyć swoje palenie stopniowo lub całkowicie zamknąć za pomocą e-papierosa. Według artykułu kwietnia 2009 w "Los Angeles Times", "high-tech podejście do wprowadzania nikotyny Fix," e-papierosy nie są wprowadzane do obrotu jako narzędzie rzucenia palenia, ale jako alternatywa palenia. Jeśli jesteś motywację do rzucenia palenia, jednak mogą one być tylko alternatywą trzeba dokonać zmiany na dobre.