adcov.com

Jak rysować sukienki krok po kroku dla dzieci

Jak rysować sukienki krok po kroku dla dzieci

Wiele dziewczynek jak rysować sukienki. Jeśli jesteś początkujący, to trzeba będzie kilka wskazówek, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak rysować. Wszystko czego potrzebujesz to jakiś papier i ołówek. Należy rozpocząć z prostej konstrukcji, a następnie jak masz lepiej, można dodać więcej szczegółów do Twojej sukienki. Kolor ich przy użyciu kredki barwienia, Po narysowaniu je z ołówkiem. Spowoduje to dodanie odsetek do kompozycji.

Instrukcje

• Utworzyć podstawowy kształt spódnicy. Długa spódnica będzie być w kształcie dzwonu. Start rysunek linii prostej na 3 do 4 cali, a następnie runąć linii do i około aby utworzyć kształt dzwonu. To jest idealne na spódnice, które mają pełne Spody, jak te noszone przez Cinderella lub Belle z "Piękna i bestia."

• Wyciągnąć górnej części sukni. Start w talii, pamiętaj, aby dotknąć końcówki ołówka do spódnicy, więc górnej i dolnej części sukienki spotkać. Utworzyć kształt "C" mały na jednej stronie. Zrobić to samo z drugiej strony. Spowoduje to utworzenie talii na sukni.

• Wyciągnąć "V" połączyć litery "C" na swój strój. "V" będzie dekolt sukni. Kasowanie i łączyć w razie potrzeby aby strój wyglądał.

• Dodaj szczegóły do sukni, jeśli chcesz. Skrzydła szerokie wstążki lub mogą być dodawane do talii. Kilka łuków mogą być dodawane do spódnicy. Jeśli chcesz dodać falbany na dole spódnicy, narysuj linię ciągłą ma³e litery "Moi", które są połączone ze sobą.

• Rysowanie w rękawy w Tobie chce utworzyć długie rękawy na sukni. Po prostu wyciągnąć dwie równoległe linie do naśladować długie rękawy na sukni. Jak uzyskać więcej praktyki, będzie można rysować bardziej szczegółowo, lub zmienić kształt Twojej sukienki nieco.