adcov.com

Jak rysować myszkę dla dzieci

Jak rysować myszkę dla dzieci

Rysunek myszy jest zabawa aktywność dla dzieci, które również daje rodzicom możliwość uczyć sztuki i zoologii. Dzieci łatwo mogą strawić i cieszyć się następujące Ciekawostki myszy. Po nauczeniu się rysować myszką, można powiązać te fakty dziecka pokazując jej jak rysować myszką, sama. Myszy są małe gryzonie, które może żyć nawet do dwóch lat w środowisku naturalnym, lub maksymalnie sześć lat jeśli są zwierzęta. Samic myszy można mieć osiem mioty rocznie, z czterech do siedmiu Phelsuma madagascariensis (o nazwie "szczeniaki.") na nosze. Szczeniaki rosną futro dziesięć dni po rodzi, a następnie opuszczają gniazdo trzy tygodnie po urodzeniem.

Instrukcje

• Rozpocząć Dokonywanie ciała myszy: lekko losowanie trzech kwadratów, każdy jeden podłączony bezpośrednio na prawo od poprzedniego. Wynikowy kształt powinien pojawić się jako pojedynczego prostokąta z trzech działów jednakowej wielkości.

• Krzywa górnej części ciała myszy: wykreślić punkt nieco powyżej górnej prawo punktu kwadrat 2. Następnie narysuj gładką krzywą łuki z górnej lewej punktu kwadrat 2, przechodzi przez punkt, który po prostu kreślone i kończy się w górnej prawej punktu placu 3.

• Krzywa dolnej części ciała myszy: narysować krzywą gładkie, który rozpoczyna się nieco powyżej DNA w lewo punkt Square 2, przechodzi przez punkt prawym dolnym placu 2 i kończy się trochę powyżej punktu prawym dolnym placu 3.

• Aby tylne: narysować krzywą, która zaczyna się w miejscu prawym myszy na dole; łuki górę i lekko w prawo, następnie łączy się z punktem prawym myszy w górę.

• Rozpocząć głowy: Działka punktu w połowie drogi między placem 1 w lewym górnym rogu i dolnej lewej punktów. Ten punkt jest czubek nosa.

• Rysowanie linii prostej łączącej czubka nosa do górnej prawej punktu kwadrat 1. (W ten sposób linii łączyć z góry ciała myszy).

• Aby dolnej części głowy: narysować krzywą zaczyna w koniuszek nosa i łuków prawo i w dół do łączenia z lewej punkt gładki krzywa zwrócił się w kroku 3.

• Aby oko: lekko wyciągnąć wytyczne połączenie symetrii placu 1 lewej i prawej krawędzi. Następnie narysuj duży owalny (około 1/4 długości od strony placu) która siedzi na niniejszych wytycznych. Miejsce owalne w połowie drogi między kwadrat 1 lewej i prawej krawędzi. Upewnij się, że wysokość owalu jest większa niż jego szerokość i oczerniać owalne całkowicie.

• Formularz ucha: Rysowanie owalu tuż powyżej i z prawej strony oka. Upewnij się, że ucho jest około trzech razy wielkość oka.

• Make łapy: rysowanie owali nieco mniejsze niż oko, umieszczając je w następujących miejscach--nieco poniżej kwadrat 1 w dole prawy punkt i nieco poniżej i po prawej stronie placu 2 na dole punktu prawa. Narysuj nogi jak dwie równoległe linie, które zaczynają się od strony prawej łapy, poruszać się i prawo i kończy się, gdy dotrą do dolnej części ciała.

• Tworzenie ogona: wąż długi, meandrujące łuk od prawego punktu krok 3 krzywej (w dolnej części ciała), aby wszędzie tam, gdzie chcesz. Upewnij się, że długość ogona jest co najmniej półtora raza długości ciała.

• Aby wąsy: Narysuj kilka małych krzywych, z których każdy kapusty górę lub w dół od czubka nosa.

• Kompletne myszki poprzez skasowanie kwadratów.