adcov.com

Jak rysować ludzi siedzi na krześle

Jak rysować ludzi siedzi na krześle

Trudności mogą wystąpić, gdy rysunek osoby siedzącej w fotelu zależy od kąta, z którego są rysunek tej osoby. Jeśli osoba jest rysunek z boku, temat jest prawdopodobnie wyglądać nienaturalnie sztywny i płaski. Jeśli Twój temat są rysunek z przodu, foreshortening nogi, nogi i ręce będzie trudne do wychwycenia. Ogólnie rzecz biorąc, siedzącej tematy nie są proste rysować dobrze. Nadal z praktyki i pewne zaufanie, możesz zrobić rysunek, który spełnia i widza.

Instrukcje

• Wybierz stanowisko, z którego będzie rysunek fotografowanego obiektu. Następnie znaleźć zdjęcie osoby, która pasuje do rysunku, którą chcesz zrobić, lub sfotografować siebie. Obraz powinien być wysokiej rozdzielczości i wystarczająco duże, aby uchwycić szczegóły. Fotografia jest zwykle łatwiej wyciągnąć z niż żyć temat.

• Wyciągnąć kilka szybkie szkice, postać o godz. Te szkice szybko i bez zbyt wiele w odniesieniu do dokładności, jednocześnie starań, aby narysować to, co widzisz, nie to co myślisz można zobaczyć. Te szkice pomoże Ci dokonać luźniejsze, swobodniejszy linie. Po dokonaniu tych szkiców, porównać je do fotografii i zadać sobie pytanie, co działa a co nie.

• Ustawić na bok swoje szkice początkowego i wyciągnij papier sztuki. Narysuj główne segmenty Tematyka do ustalenia podstawowej struktury rysunku. Owal ciała, łączenia, wydłużone owale dla części nogi, owalu głowy, segment łączący głowę do ciała, wydłużone owale na ramionach i owale dla rąk. Należy zauważyć, że jeśli twój rysunek jest widoczne z przodu, a następnie uda i stopy będą być skrócie. Ud może nie być nawet widoczne na wszystkich. Remis, tylko to, co widzisz, nie to co myślisz powinno tam być.

• Zarys ciała złączą się wszystkie segmenty w jeden duży kawałek. Przesuń oczy i z powrotem między papieru i fotografii, jak to zrobić, to pomóc Ci dokładnie narysować kształt. Jeśli rysujesz rysunek z boku, przesadzać krzywe ciała, aby uniknąć postać sztywny i płaski.

• Dodaj szczegóły do ciała. Dane powinny zostać dodane od dużych do małych. Nie koncentrują się na drobne detale aż narysowałeś większych, bardziej oczywiste szczegóły.

• Krok wstecz z rysunku i powrócić do niej w późniejszym czasie. Szukać nieścisłości lub błędy i zrobić zmiany jako niezbędne.