adcov.com

Jak rysować krok po kroku samochód Ferrari

Można użyć kilku podstawowych kształtów nauczyć się rysować każdy Ferrari. Za pomocą kształtów jako odwołanie może pomóc dodać dokładność do swoje szkice. Samochody Ferrari często są identyfikowane przez ich elegancki samochód sportowy styl i jasny czerwony farba.

Instrukcje

Odniesienia, ramy i szkicowania

• Wybierz samochód Ferrari, które chcesz rysować. Znajdź jak najwięcej zdjęć odniesienia jak dla samochodu. Obrazy te pomogą Ci dodać dokładność do rysunków.

• Rozbicie samochodu do podstawowych kształtów. Spróbuj, począwszy od owal głównej części samochodu. Użyj prostokąty lub kwadraty dla rozruchu i maski samochodu, i koła felgi. To jest podstawowe ramy na której można dodać szczegóły.

• Start "rzeźbić" rzeczywistego kształtu samochodu na podstawowe ramy za pomocą innych kształtów to zrobić, takie jak trójkąty. Zatrzymać luźne z pociągnięć ołówkiem, ale zacząć Dodawanie krzywych i linii samochodu. Usunąć, jeśli masz do, ale zachować go do minimum. Używać długo, przepływające kresek zamiast krótkie, przerywane kreski.

• Udoskonalenie zarys rysunku przy użyciu framework kształt jako wytyczne. Skoro to jest sporządzony, wymazać kształty w konspekcie. Powinieneś mieć bezpłciowy shell Ferrari. Teraz nadszedł czas na remis w szczegóły.

• Dodać szczegóły, takie jak okna, bieżnika znaczniki na opony i klamki. Pamiętaj, aby użyć odniesienia do upewnij się, że masz wszystkie potrzebne informacje i aby upewnić się, są one dokładne. Zachować swoje linie ołówkiem słaby i usunąć tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

• Weź pióro cienka linia i narysować na wszystkie linie ołówkiem, które chcesz zachować. Bądź ostrożny z tym kroku jak nie kasowanie błędów. Niech atrament długopis wyschnięcia na kilka minut, zanim usuniesz linie ołówkiem, aby uniknąć rozmazania.

• Weź farby, kredki lub pisaki i kolor w obrazie przy użyciu odwołania pomogą Ci odtworzyć samochodu kolory dokładnie. Wysokiej jakości długopisy można dodać element profesjonalizm do gotowego obrazu.