adcov.com

Jak rysować krok po kroku aniołów

Anioły stanowią obietnicę nieba dla wielu ludzi; w ten sposób wielu ludzi utrzymać anioł sztuki w ich domach. Dodatkowo ze względu na jego duchowej treści, wielu artystów jak narysować anioł sztuki. Jeśli liczyć się wśród ludzi, którzy się anioł sztuki i chciałbyś dowiedzieć się jak rysować krok po kroku aniołów, możesz spróbować za pomocą techniki proste sztuki, że wielu artystów początku uczyć się. Metoda ta uczy jak rozwijać artysty oko przy jednoczesnym zapewnieniu Państwu sprawdzone struktury na rysunku.

Instrukcje

• Zbierz zdjęcia aniołów; będziesz używać jako odniesienia obrazy patrzeć jak narysować. Znaleźć tych książek na temat sztuki, w Internecie lub na kartki. Stworzyć ciekawy rysunek, wybierz zdjęcia, które posiadają anioła na opiekowanie się dzieckiem lub aniołowie w locie. Spójrz na zdjęcia, które są około 200 250 mm (8 przez 10 cali). Zrób zdjęcie do drukarki i poszerzyli jeśli nie jest wystarczająco duży.

• Wyciągnąć siatki kwadratów na obraz anioła. Użyj linijki i utworzyć pola pomiaru 12 przez 12 mm (1/2 na 1/2 cala).

• Zrób siatki na twój papier, że funkcje te same wymiary i taką samą liczbę kwadratów. Umożliwia rysowanie linii światła kresek.

• Spójrz na obraz Anioła i Znajdź kwadrat siatki, gdzie zaczyna się górnej części skrzydła anioła. Liczyć kwadraty z boku i od góry, aby otrzymać dokładną lokalizację. Na przykład znajdziesz odpowiedni kwadrat, jeśli liczyć trzech kwadratów z góry i sześć kwadratów z boku.

• Liczyć kwadraty papieru, aż znajdziesz placu w tej samej lokalizacji na twój papier siatka.

• Badanie linii w obrębie placu, który składa się skrzydła anioła. Obserwować, jak współdziałają z liniami siatki kwadratu. Należy zauważyć, krzywe lub kąty linii, jak również. Skoro masz zrozumienie w tej sprawie, rysować linie siatki twój papier, który wygląda jak linie, które tworzą skrzydła anioła. Kiedy skończysz, linii napełniania na placu zestawioną papieru powinna odpowiadać wyglądem linii, które tworzą skrzydła anioła w kwadracie siatki.

• Wyciągnąć pierze skrzydła anioła, anioły Aureola, jej oczy i inne szczegóły anioł rysunek; remis w każdy kwadrat metodycznie, za pomocą siatki, tak samo, jak narysować skrzydło anioła.

• Usunąć siatkę na papierze przed cieniu rysunku.

• Szkic serii równoległych linii blisko siebie do cienia na rysunku. Artyści wywołanie tej metoda wylęgu. Im dalej od siebie rysowania linii, tym jaśniejsze Obszary zacienione pojawiają się. Spójrz na gdzie twój obraz anioła dysponuje jasnymi i ciemnymi obszarami. Znak tych obszarów na rysunku z serii linii światła. Skoro masz te linie obniżona, przyciemnić obszary, które muszą być zaciemnione przez rysunek więcej równoległych obok tych, które już narysowałeś lub przez rysunek serię linii przecinających linie równoległe; Ta druga metoda jest wywoływana, kreskowanie przekroju.