adcov.com

Jak rysować krok po kroku anime dla dzieci

Jak rysować krok po kroku anime dla dzieci

Rysunek anime mogą być zabawa dla dzieci i dorosłych. Charakter typowy anime różni się zasadniczo od realistycznych Zachodni styl komiksu Superman i Spiderman. Rysunku, w stylu anime ma bardzo wyraźny wygląd, zwłaszcza w postaci oczy i włosy. Podczas gdy zachodnie komiksy są renderowane z pewną dozą realizmu, anime zależy od przesadzone stylizacja, która może stać się rysować to trudnym procesem. Jednakże wykonując kilka prostych kroków, można nauczyć się podstaw rysunek anime.

Instrukcje

Jak rysować krok po kroku anime dla dzieci

• Zebrać twój rysunek sprzęt. Ty będziesz rysunek z ramowych wytycznych, które wskazują położenie funkcje na twarzy. Zachować gumki pobliżu, dzięki czemu można usunąć te wytyczne po wykonaniu rysunku. Proces ten rysunek/usunięcie RAM pomoże również możesz edytować anime postępu.

• Znajdź przykłady różnych anime obrazy, aby służyć jako odniesienia dla Ciebie podczas procesu rysowania. Zbadanie różnych wersjach nadwoziowych i Poznaj szczegóły twarzy struktury i funkcji. Zasoby można znaleźć w bibliotece, online lub bezpośrednio z komiksów. Zapoznają się z tych obrazów, aby zyskać solidną znajomość w stylu anime,

• Konstrukcja ramy proste sylwetki na swoją postać anime. Narysuj koło kształt głowy i proste linie do reszty ciała. Narysuj linię w dół centrum okręgu, a następnie narysuj linię wzdłuż dolnej trzeciej części okręgu, z innej linii nieco powyżej że jeden. Te dwie linie poziome pomoże umieścić oczy we właściwej pozycji.

• Narysować kształt trójkąta z dolnej części okręgu, aby utworzyć brody. Zrobić to jak wskazał lub jako zakrzywione, jak chcesz. Dwie linie poziome będą teraz znak, gdzie oczy powinny iść, podczas gdy na dole koło będzie działać jako wytyczna do jamy ustnej.

• Szkic w rysy twarzy. W przeciwieństwie do zachodnich kreskówki rysunek, oczy anime składa się z prostej linii zamiast koła. Badania obrazów odniesienie do wytycznych, jak narysować oczy pomiędzy dwie linie poziome i po obu stronach linii pionowej. Narysować usta wewnątrz trójkąta dolnej, górnej części jamy ustnej dotykając DNA okręgu. Miejsce nos oczy i usta, wzdłuż linii pionowej.

• Dodaj włosy aby Twoja postać anime. Anime włosów jest przewymiarowany i zwykle kolczasty, stylu w zakresie nietypowych kształtach i kolorach. Eksperyment z różnych fryzur aby zobaczyć, które najlepiej pasuje do twojej postaci.

• Szkic reszty ciała. Opracowanie struktury ciała z prostych kształtów: długi owale na ręce i nogi i mniejsze owale dla rąk. Narysuj prostokąt na ciało. Rozwój tych prostych kształtów przez zaokrąglenie i zakrzywione linie wobec petycja twój charakter pozycji.

• Usunąć wytycznych i szorstki linie rysunku dopóki Jesteś w lewo z twój zakończonych anime rysunek.