adcov.com

Jak rysować Jeans zgrywanie

Jak rysować Jeans zgrywanie

Odtwarzania fałdy tkaniny i odzież w ciągnione sztuki może być trudne starania: materiał jest martwe, ale zmienia formę na podstawie wagi i jaka część odbywa przez inny podmiot. Dżinsy, odzież do pracy i casual wear stanowią okazję do odtworzenia funkcji z dodał zmarszczek, że pochodzą one z projektów RIP spowodowane przez zużycie. Postrzępione RIP mogą być tworzone umiejętnie z dbałością o grawitacji, fałdy i poszczególnych wątków, które narażają się gdy denim pochodzi od siebie w szwach.

Instrukcje

• Narysuj kontur spodni---dwie nogi podczas spotkania na jednolity krocza i biodra---w pozycji, że uważasz, że jest zamontowane na ciało, lub sam nanoszone w środowisku. Jeśli spodnie są na ciele lub na Mebel, wyciągnąć inny podmiot najpierw narysować spodnie wokół niego--tylko nadać kształt spodnie gdzie obiekt ma kształt i wyciągnąć resztę jako kawałek tkaniny wiszące przez siły ciężkości.

• Narysuj koło gdziekolwiek na spodnie, które chcieliby Państwo rip do stawienia się, na przykład, półkole jeśli łza jest na skraju spodni, płaskiej części jest wzdłuż krawędzi. Remis szczegółów konstrukcyjnych--kieszenie, mucha, szlufki i szwy--na spodnie, kasowanie i modyfikowanie konturu gdzie szczegóły jak pętla po stronie istnieje na krawędzi.

• W górnej i dolnej części każdego kręgu, rysować linie postrzępione tkaniny poszarpane krawędzie wiszące grawitacyjnie. Jeśli ODP jest na część dżinsy, gdzie one są rozciągnięte mocno, takie jak wokół postaci pośladki, granica Dolna postrzępione bardzo blisko na dole koło. Jeśli protokół rip jest na luźniejsze część spodni, rysować postrzępionych linii dalej w dół. Łączenie linii na boki koło. Wymazać tylko górnej krawędzi początkowej koło--chcesz dolnej krawędzi ODP wyglądać jak to jest składane w dół nieco. Narysuj kilka bezpańskich wątków na odp, albo poziome całej rip lub wiszące łamane z boków.

• Usunąć wiersze, które chcesz nie są wyświetlane końcowe rysunku, takich jak części nogi postaci, które były potrzebne poprawnie rysować proporcje, ale nie pokazują w dżinsy.