adcov.com

Jak rysować 3D schody dla 6 klasy sztuki

Jak rysować 3D schody dla 6 klasy sztuki

Uczenie się, jak rysować w perspektywie może być trudne umiejętności dla 6 równiarki do opanowania. Z czasu i praktyki jednak młodych artystów można uprawiać zrozumienie perspektywy, które pomogą im poprawić swoje umiejętności rysunku 3D. Schody i klatki schodowe są idealne zgodnie z praktyką, ponieważ są stosunkowo proste w konstrukcji i ich kształt jest bardzo znane. Wszystkie 6 klasisty potrzebuje do rysowania 3D schody to ołówek i władcy.

Instrukcje

• Narysuj prostokąt na pustej kartce papieru z ołówkiem, za pomocą linijki orientacji, tworząc podstawy dolnej krok. Aby rysunek z resztą schody łatwiejsze, używać nawet pomiar na wysokość i szerokość twój pierwszy krok. Pół cala jest dobry pomiar wysokości i szerokości krok należy do Ciebie.

• Zmierzyć szerokość dołu kroku i znak centrum górnej krawędzi. Za pomocą linijki, narysować pionową linię rozciągającą górę od tego znaku centrum. Dokonać tego pionu tak długo, jak pożądaną wysokość Twoje schody.

• Aby małe znaki w równych odstępach powyżej dołu krok wzdłuż linii centralnej. Każdego znaku powinny być tak rozstawione, na wysokości wybrał na swój pierwszy krok - jeśli twój pierwszy krok jest 1/2-calowy wysokiej, zrobić swoje znaki co 1/2 cala.

• Rysuje linie poziome tworząc listew przypodłogowych inne kroki na każdym znaków na linię środkową. Aby utworzyć efekt 3D, każdy krok powyżej dołu jeden powinny być nieco mniejszy niż ten poniżej to. Narysuj każdego wiersza tak, że jest krótszy niż krok poniżej to przez pomiar równości na wysokość kroku. Jeśli twój kroki są każdego 1/2-calowy wysoki, wziąć 1/4 cala od każdego końca każdego kroku.

• Połączyć swoje kroki z skośne linie rysowane między górnym rogu listwy jeden krok i dolnym rogu krok powyżej. Użyj linijki aby te linie tak prosto jak to tylko możliwe.

• Wykończenie Twoje schody dokonując ostatecznej poziomą linię powyżej ostatniego kroku rozmieszczone o jeden i pół razy wysokość krok powyższy ostateczny krok. Połączyć krawędzie tej linii z górnych rogach krok poniżej przez rysowanie linii poziomych, za pomocą linijki.