adcov.com

Jak Rozproszone wrze z sokiem z cytryny

Jak Rozproszone wrze z sokiem z cytryny


Czyraki, ropnie skórne lub są głębokie infekcje na skórze. Istnieje kilka typów czyraków, które mogą wystąpić na powierzchni, pod pachami, w obszarze pachwiny, a przetłoczenie pośladków. Zazwyczaj sprowadza formę powodu zatkanych gruczołów potowych lub zainfekowanych mieszków włosowych, ale łez lub przerw w skórze może się zarazić i przyczyna sprowadza również. Depresji układu odpornościowego może również powodować czyraki, jak skóra jest sposób, aby wyeliminować toksyny z organizmu. Wiele naturalnych lekarstw na czyraki istnieje, w tym korzystania z cytryny. Właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne Lemon może uczynić go skutecznym lekiem na czyraki.

Instrukcje

1 Działanie 2 szklanki wody i wlać do garnka. Doprowadzić wodę do wrzenia.

2 Działanie 2 łyżki. soku z cytryny i dodać do gotującej się wody.

3 namoczyć wacik w mieszaninie. Czyszczenia i dezynfekcji sprowadza z wacikiem. Sprowadza powinien zejść znacznie, jeśli nie zniknie całkowicie.

Wskazówki:

  • Inne skuteczne leczenie naturalne gotować obejmują stosowanie olejku z drzewa herbacianego, miód, olej rycynowy i soli gorzkiej. Stosuje się olejek z drzewa herbacianego bezpośrednio na czyraki po kąpieli. Ciepły miód lub olej rycynowy stosowany do pęcherzyków i pokryte bandażem z gazy mogą również pomóc. Moczenie w soli Epsom może pomóc organizmowi pozbyć się sprowadza --- soli Epsom wyciągnąć zanieczyszczeń przez skórę. Jednak, nie pobytu w wannie dłużej niż 15 lub 20 minut, jak sole Epsom może być odwodnienie.
  • Udać się do lekarza, jeśli Państwa sprowadza pogorszy, nie poszedł w dół po dwóch tygodniach, lub wracają. Czerwone linie tworzące wokół wrze może oznaczać infekcję ma zdobyć do krwiobiegu. Nie próbuj pop lub lanca sprowadza.