adcov.com

Jak rozpoznawać oznaki krzywdzenia dzieci

Jak rozpoznawać oznaki krzywdzenia dzieci


Z 1 na 6 chłopców i 4 dziewczynki 1 w trakcie nadużywania dzieciństwa, widząc oznaki jest ważne. Fizyczne objawy krzywdzenia dzieci są dobrze znane, ale to, co się dzieje, gdy objawy są ukryte i nie zawierają siniaki. Oto niektóre z innych, mniej oczywistych oznak, że dziecko jest potencjalnie obraźliwych sytuacji.

Instrukcje

1 klas promocyjne i wyniki w nauce jako znak dobrze dostosowanej dziecka. Dzieci, które są często nadużywane rytualnie lub nauczyć się dostosowywać i ukryć wszystkie objawy ich nadużywaniem. A nie tylko martwić się o dziecko z niskich klas, dziecko, które overachieves i stawia cały swój czas i skupić się na naukowców może być wykazujący zachowania ucieczki.

2 Uważaj na nagłe zachowań ekstrawertyk w podejrzanym nadużył dziecka. Dzieci, które grać klauna klasy lub wydaje się szczęśliwy i przyjazny cały czas może być w trakcie poważnego nadużycia. Nie chcą, aby radzić sobie z rzeczywistością własnego życia i tak umieścić grubą szczęśliwe maskę swoich uczuć i okoliczności.

3 Uwaga ryzyko podejmowania zachowań lub przygód osobowość jako oznakę możliwego nadużycia. Innym sposobem ucieczki i wskaźnikiem niskiego poczucia wartości, nadużywane dziecko może sprawdzić swoje ciało i umysł do skrajności, uczestniczyć w działalności niebezpiecznych lub świadomie stawiać się na niebezpieczeństwo. Obserwować te dzieci, które wydają się gotowi, aby spróbować coś dla innych oznak przemocy.

4 Należy pamiętać, że dzieci poddawanych przemocy nie wychodzi z siebie, aby pomóc innym. Kiedy dziecko zawsze wydaje koncentruje się na drobnych problemów i trosk swoich przyjaciół i zawsze wydaje się umieścić innych pierwsze, mogą one być trwałe nadużyć. Poczucie, że są mniej niż inni, czy nie warto się martwić o to zachowanie dziecka, które czuje się mały i bezużyteczny. Jest to znak, nadużycia.

5 Spójrz na dziecko, kiedy myślą, że są zauważony na objawy niedostosowania. W masce i jest szczęśliwy cały czas jest męczące dla pokrzywdzonych dzieci. Gdy są sami lub czują, że są sami, maska ​​może pęknąć dając wiarę obawy nadużycia. Nie należy się spodziewać, aby zobaczyć to dziecko krzyk.

6 Wiedz, że często nadużywane surowo lub dziecko nauczył się maskować wszystkie prawdziwe emocje jako część ich przeżycia. Fałszywa brawura w połączeniu z niezdolnością do emocjonalnego wyrażania się na coś, ale powierzchownie, może wskazywać, że dziecko jest maltretowane. Brak lub nasycenie empatii i współczucia należy zauważyć.

7 Zanotuj odpowiedzi dziecka do normalnego odpowiedniego dotyku. Jeśli dłoń na ramieniu dziecka wydaje się, aby wysłać je do dreszcze, mogą stać się ofiarą poważnego molestowania dzieci. Nadużywane dziecko nie jest w stanie odróżnić dobrego i złego dotyku dotyku, a ich organizm reaguje na oba w ten sam sposób.

Wskazówki

  • Zawsze zgłosić maltretowanie dzieci, nawet podejrzenia o molestowanie dzieci, tak szybko, jak to możliwe. Czeka tylko pogarsza sprawę dla dziecka.