adcov.com

Jak rozpoznać w Ameryce Północnej jadowitego węża

Pracujesz na swoim podwórku, gdy nagle stało na wąż zwinięty w kłębek i sycząc. Czy wiesz, jaki typ węża było, ale co ważniejsze, czy był jadowity, czy nie? Ten artykuł będzie uzbroić Ci tej informacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak rozpoznać północnoamerykański jadowitego węża.

Instrukcje

1. Pierwszą rzeczą, którą chcę wiedzieć jest to, że wszystkie węże ugryzie, a tylko dlatego, że wąż nie jest jadowity, to nie znaczy, że nie będzie bolało, jeśli to robi. Nawet nie jadowity wąż może dać paskudny infekcji, więc pierwszym krokiem jest go zostawić w spokoju.

2 Istnieją cztery rodzaje jadowitych węży w Ameryce Północnej. Pierwszym jest grzechotnik. Istnieje wiele odmian grzechotników znajdujących się w Ameryce, a wszystkie z nich są niebezpieczne. Na ogół może być rozpoznany przez grzechotki na końcu ogonów i dźwięku, że ogon emituje gdy jesteś blisko. Ponadto, grzechotnik diamentowy ma typowy kształt głowy i doły w jego pyska. Ten wąż jest uzbrojony w dwa duże kły, które dostarczają różne ilości jadu.

3 następna wąż będzie chciał uznać to cottonmouth lub mokasyn wody. Jest to ciężki mocny wąż, który zmienia kolor. Posiada również w kształcie rombu głowy i doły. Ten wąż nie jest powolny w pokazując swoje dwa kły, jak to często otworzy usta w gniewie, jeśli masz blisko. Inną cechą charakterystyczną jest biały identyfikacji wewnątrz jamy ustnej. Jeśli jesteś na tyle blisko, aby zobaczyć to, to jesteś zbyt blisko.

4 Kolejny rodzaj jadowitego węża można natknąć się Copperhead. Ten wąż ma mniejszą określony w kształcie rombu głowę, i znowu dwa doły. Ten wąż jest jednym z najczęściej błędnie, gdyż nie przypomina kilka jadowitych węży. Nie łudźmy się jednak, ten wąż jest niebezpieczny, i ugryzie.