adcov.com

Jak rozpoznać trądzik różowaty u dzieci

Jak rozpoznać trądzik różowaty u dzieci


Trądzik różowaty jest chorobą, która powoduje, że skóra jest czerwona, gruba, a blizna-jak. To nie jest fizycznie atrakcyjny, ale ludzie mogą żyć szczęśliwe życie z chorobą. Podobnie jak w większości warunków, dorośli nie są jedynymi, którzy się trądziku różowatego. Dzieci się go zbyt. Ten artykuł ma na celu pomóc rodzicom decydować, czy ich dziecko ma trądzik różowaty, czy nie.

Instrukcje

1 Uważaj na dzieci, które nie chcą się odbyć, czy płakać, gdy ktoś dotknie ich skóry. Trądzik różowaty zaczyna się od skrajnej wrażliwości skóry, ból lub swędzenie. Jeśli dziecko drapie powierzchnię jej skóry, może to być również znak.

2 Poszukaj wyboistej wysypki na skórze. Wiele uderzeń może mieć głowę Kot. Trądzik różowaty ma tendencję do jak twarz, więc może to jest wysypka na twarzy.

3 Przestrzegaj twarz na większy niż zwykle porach. Trądzik różowaty, w późniejszych etapach, powiększa pory twarzy. To głównie dzieje się u osób starszych, ale również może się zdarzyć u dzieci.

4. Spójrz na nosie i policzkach dziecka na pajęczych naczyń krwionośnych. W czasie, te naczynia krwionośne zamieni się w grubą, skórki pomarańczowej patrząc tekstury typowe u chorych na trądzik różowaty. Zdarza się to, oczywiście, gdy dziecko jest znacznie starszy.

5 Rozważmy inne objawy. Czy Twoje dziecko ma stałe zakażenia zatok? Czy jesteś podejrzliwy mógłby mieć alergię? Są to typowe objawy osób z trądzikiem różowatym.

Wskazówki:

  • Słońce może pogorszyć skutki trądziku różowatego